Coroczny pokaz Jima Maniona w Pittsburgh Pro 2024 pozwolił nam rzucić okiem na sylwetki znanych zawodników. Obecny posiadacz tytułu Mr. Olympia Derek Lunsford pokazał swoją potężną sylwetkę. Po przerwie spowodowanej kontuzją pojawił się Nick Walker, a także Andrew Jacked, Samson Dauda, Hunter Labrada i Martin Fitzwater, który w nadchodzący weekend zmierzy się z Walkerem na zawodach New York Pro 2024. Oprócz gwiazd Men’s Open pojawili się także zawodnicy Classic Physique Urs Kalecinski i Ramon Queiroz.

Oprócz indywidualnych układów Kalecinski, Queiroz, Walker, Lunsford, Labrada, Jacked, Dauda i Fitzwater pozowali także razem w grupie. Główny sędzia Steve Weinberger zaczął nawet zmieniać ich pozycje na scenie, jakby to był konkurs, dając fanom wgląd w potencjalne pojedynki, które mogą mieć miejsce podczas Mr. Olympia 2024. Wiele osób skupiło się na dwóch najbardziej popularnych zawodnikach, czyli na Walkerze i Lunsfordzie i porównywało ich sylwetkę. Nie można jednak zaprzeczyć, że inni kulturyści występujący w Pittsburghu także znakomicie się zaprezentowali. Jesteśmy ciekawi, jak zakończą się 60. zawody Mr. Olympia, które odbędą się w dniach 10–13 października w Las Vegas. Mamy nadzieję, że do tego czasu czołowi zawodnicy dobrze się przygotują i nie doznają żadnej poważnej kontuzji.

Komentarze (4)
F1.08

Troche spozniona relacja %-) Jacked byl ogromny a Walker mial ogromny bebzon :-) tyle

0
tomixp

No cóż...Walker jak to Walker, walczy masą, nie proporcjacjami. Chyba że to jakaś nowa taktyka ustawiona na uśpienie czujności konkurencji przez słabą prezencję.

Labrada zupełnie z innej bajki. Masa masą ale w stosunku do Jackeda chłop totalnie odpada w przedbiegach. Przy czym Jacked mocno wodnisty a i tak prezencja dużo lepsza niż u Labrady.
To samo Derek. Spuchnięty a jednak potrafi coś wycisnąć na tej scenie. A Hunter wieczny rodzyn.

No i Urs. Świetnie tutaj wypada na tle ludzików Micheline z Open.

1
F1.08

Derek podobno celowo podbijal mase pod ta prezentacje wiecej niz potrzebuje :) Pewnie o Nicka chodzilo

0
rarytas1

Walker ma tragiczną sylwetkę, ciekawe ile ma w pasie kulturystyka to wygląd a on wyglądu nie ma, forma brojlera

0