W zeszłym roku Big Ramy miał wystąpić na gościnnym pozowaniu podczas Pittsburgh Pro 2022, ale nie pojawił się na scenie. Wiele osób nie kryło rozczarowania, że ówczesny Mr. Olympia nie wystąpi wraz z innymi świetnymi zawodnikami i odebrało to w bardzo negatywny sposób. Później Big Ramy przeprosił Jima Manion i IFBB Pro League, a osobą, która zastąpiła go podczas pozowania był Derek Lunsford, który przeszedł do Men's Open. Ramy chyba zrozumiał, jak wielki błąd popełnił i w tym roku postanowił odkupić winę. W ubiegłorocznej Olympii był dopiero piąty i na Arnold Classic kilka tygodni temu czwarty. Dotarło chyba do niego, że zwycięstwo w największych zawodach to nie wszystko i zawodnik musi cały czas dbać o swoją popularność i nie dać o sobie zapomnieć.

Pittsburgh Pro 2023 zaplanowano na 12-13 maja, podczas którego odbędzie się gościnne pozowanie największych dzików. W planach jest występ ośmiu kulturystów i na razie oprócz Big Ramiego zgłosił się Samson Dauda, Nick Walker, Rafael Brandao, Derek Lunsford, Shaun Clarida i Hunter Labrada. Gościem specjalnym będzie także czterokrotny mistrz Classic Physique Olympia, Chris Bumstead.

Pittsburgh Pro zawsze wzbudza wiele emocji, a gościnne pozowanie pokazuje ulubionych zawodników kulturystyki bardziej na luzie. Decyzja Big Ramiego jasno świadczy o tym, że nie jest zainteresowany przejściem na emeryturę, tak jak radzą mu to niektórzy. 

Komentarze (2)
lordknaga

Dostal wiadomosc w tamtym roku, ze nie wszedl w tylek manionowi i za to dostal 5 na olimpi a moglo byc 3, wiec w tym roku, dostanie sie na lotnisko na czas :-D

2
F1.08

"Madry Egipcjanin po szkodzie"- przyslowia.

1