Fani z niecierpliwością czekali na powrót Shawna Rhodena i Big Ramy'ego. Wiemy, kiedy panowie wrócą na scenę!

 

 

 

Po zwycięstwie Mr. Olympia w 2018 roku Shawn Rhoden zyskał ogromną popularność. Niestety, niedługo przed kolejną Olympią został oskarżony o gwałt, przez co został pozbawiony kwalifikacji do zawodów. 

ZOBACZ: Czy Mr. Olympia dopuścił się gwałtu?

Shawn Rhoden nie wystartuje w Mr. Olympia 2019

Big Ramy z kolei po porażce na Olympii w 2018 roku, gdzie zajął szóste miejsce, postanowił odpuścić kolejne zawody, by poprawić formę. Jest ulubieńcem publiczności i wiele osób czekało na informacje o kolejnym starcie. Shawn Rhoden opublikował na Instagramie post, w którym deklaruje, że wraz z Ramy są gotowi, by wrócić na scenę. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to w marcu 2020 roku będą rywalizować ze sobą podczas Arnold Classic w Columbus, Ohio.

Będzie to z pewnością jedno z bardziej ekscytujących wydarzeń kulturystycznych w przyszłym roku! Nie znamy jeszcze oficjalnej listy zawodników, ale sam fakt, że zobaczymy po przerwie Ramy'ego i Rhodena, będzie z pewnością interesujący. Będziemy Was informować, jak im idą przygotowania do zawodów. Czekaliście na ich powrót?

Komentarze (8)
lordknaga

rhoden przez 5 lat, nie startowal w ogole w AC, robil forme caly rok na olympie przez 3-4 poprzednie lata i nagle chce tam startowac znowu ??

1
Bull

Ma coś do udowodnienia

1
lordknaga

najlepiej jak by udowodnil 'cos' odzyskujac tytul na mrOlympia, moze sponsor wymaga, cholera wie... ramiego to rozumiem, bo chce dostac miejsce na O. moze wlodarze dalej mu bana podtrzymuja?

2
Possible

A może po prostu chce zdobyć kwalifikacje do Mr. O 2020 ? . Może musi się zakwalifikować, chociaż jako były Mr. Olympia powinien to mieć z automatu. Ale cholera wie co mu nakazano. Wcześniej postapiono z nim jak ze scierka, kto wie jakie są teraz wymagania co do jego osoby .

2
lordknaga

no wlasnie jako byly mrO, wg. zasad, powinien miec kwalifikacje z automatu...

1
anubis84

Może następna olimpia będzie ciekawsza jak wystartują :-)

0
szpena

No to moze być ciekawie, rywalizacja moze być na wyższym poziomie niż w roku obecnym

0
skorupski

Ramy'ego sylwetka mi się nie podoba, zbyt kwadratowy jest, na cieniutkich łydkach stoi wilki kloc.

0