Około trzydzieści lat temu branżą kulturystyczną wstrząsnęła wiadomość o śmierci kulturysty Raya McNeila. Został on zastrzelony przez swoją żonę Sally. Platforma Netflix opublikowała właśnie zwiastun serialu dokumentalnego „Killer Sally”, który przygląda się jednemu z najbardziej brutalnych przestępstw w kulturystyce. Premiera zaplanowana jest na 2 listopada.

https://youtu.be/nOMiQll5pQ0

Ray McNeil służył jako żołnierz piechoty morskiej, gdzie poznał swoją przyszłą żonę Sally Lowden. Połączyła ich wspólna miłość do kulturystyki i postanowili się pobrać w 1987 roku. Niestety para nieustannie się kłóciła. Pojawiły się problemy w pracy i romans Raya. 14 lutego 1995 r. Sally i Ray wdali się w kolejną kłótnię, która miała miejsce w ich domu. Sally dwukrotnie strzeliła do Raya ze strzelby, w brzuch oraz w głowę. Następnie zadzwoniła pod 911 i twierdziła, że ​​zabiła Raya w samoobronie, kiedy ją bił. Ray zmarł zaraz po dotarciu do szpitala.

W 1996 roku Sally została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia i skazana na 19 lat więzienia. Prokuratura podała argumenty między innymi takie, że ​​to morderstwo z premedytacją i zemsta zazdrosnej, agresywnej żony. Media nazywały ją „krzepką panną młodą” i „napompowaną księżniczką”. Sally zdradziła, że w dzieciństwie doświadczyła przemocy. Twierdziła, że Ray bił ją i był agresywny, a jego śmierć dała kres jej cierpieniom. 

 

Dokument będzie zawierał wywiady z przyjaciółmi, rodziną i samą Sally McNeil, która ujawniła, jak trudne było małżeństwo kulturystycznej pary, które zakończyło się morderstwem w Walentynki. Zamierzacie obejrzeć?

Komentarze (0)