SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Post-Workout na redukcji.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
Witam. Kolejne pytanko dot. supli na redukcje. Otoz na wstepie odrzucilem Halo,Torrenta za ww/cukry to samo Anabolic Window. Chcialem stworzyc wlasny pw ale za duzo tu roboty ( NAG + BCAA + MONO + VITARGO + BIALKO ). I Teraz w sumie moj krag zawezil sie troche. Myslalem nad cytocellem ale opinie nie sa pochlebne tej odrzywce, zreszta jadlem cytonoxaa i w ogole nie dzialal. Macie moze jakies sprawdzone PW ?

W tej chwili bede jechal na Sp250 + Size-On PC + Mono cyklicznie z orotanem ( 5tyg mono/5tyg oro ) no i czegos brakuje bezposrednio po treningu ( oprocz BCAA i bialka ... ) po treningu

Zmieniony przez - iCzi w dniu 2010-06-09 15:05:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jakie zalozenia zywieniowe?

ileb/w/t na kgm.c. masz w diecie?

jaki bilans, kiedyposilek potreningowyiz czego sie sklada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
Low Carb
Kcal: 2390
B: 240g
W: 200g
T: 70g

Po treningu 40g bialka
Potreningowy ok. 30-45 minut po skonczonym treningu:
150g miecha + 100g warzyw + 5ml oliwy

Zmieniony przez - iCzi w dniu 2010-06-09 15:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
a nie chciałbys umiescic tam trochę węgli?

cięzko o typowa potrenngówkę bez cukru, w zasadzie zdany jesteś na własny mix, typu:

bialko 20 - 40g + leucyna 5 - 10g

potem posilek, IMO - uwzględniajacy węgle

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-06-09 17:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
hmmm moge w sumie dodac troche wegli a odejme z jednego posilku. W takim wypadku juz moge sobie nacos wiecej pozwolic i daje wolna reke w pomocy :). Ogolnie to jak sprawdzilem sobie to mam pomysl na:

ReconaSize
Createston
AnabolicWindow
Tri-Anabol

A mzoe jeszcze cos innego zdaje sie na wasze pomyslu bo kurde juz sie pogubilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Ja nie widze powodu zeby az tak swirowac, nawet na redukcji trzeba przyjmowac wegle po treningu. U mnie wyglada to tak :

20min przed treningiem : 1porcja mesomorpha + 10g bcaa

na treningu
: 10-12g bcaa rozpuszczone w 1,5l wody

bezposrednio po treningu : 40g izolatu + 25-30g waxy maize

po 45min
: posilek 200g kuraka + 70g makaronu

aero z rana, zrezygnowalem z afterburningu

u mnie taki schemat sie bardzo dobrze sprawdza

wegli tez mam ok 160-170g, bialka 240, tluszczy reszte

pozdro

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja tez za nisko z węglami nie schodzę, choc nie winduję ich poziomu również na masie (tutaj raczej w stronę CC kieruję swoje zabiegi).

uważam podobnie jak Ty, że po trenie warto dodać węgli.

swoją droga z ciekawosci zapytram - jak Ci wchodzi waxy maize?

w zasadzie takie produkty jak skrobia woskowa - powinny byc mega tanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Generalnie tak - jezeli chodzi o smak, to mam bez smakowe wiec mieszam z tym izolatem ktory ma bardzo delikatny smak, wiec pije poprostu nie zwazajac na te walory, grunt ze nie odrzuca, ale trzeba przed kazdym luykiem w szejkerze zamieszac zeby sie na dnie nie osadzilo

Co do ceny to az tak drogo nie bylo, kupilem za 89zł 2x 2kg w pewnym miejscu gdzie nadal mozna to kupic, a uzywam tylko po trenie wiec mam na rok chyba

co do odczuc to podoba mi sie to ze nie dopada mnie drastyczny spadek cukru we krwi jak po zwyklym carbo, bo jak jestem mega zmeczony po treningu, wypije carbo to mnie na chwile postawi na nogi i pozniej znowu zamuła, a tutaj tak nie ma wiec pozytywnie

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
Czyli panowie co w koncu najleiej wziasc jezeli juz mamy tak nie "swirowac" ?? Moze faktycznie troche wegli by sie przydalo. Jezeli tak to co polecacie ?

Zmieniony przez - iCzi w dniu 2010-06-09 19:52:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3196
No to jak panowie ? Bo chialbym jutro zamowic :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer Pomocy

Następny temat

Co na poczatek !?

WHEY premium