SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4444 Napisanych postów 7701 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390537
ocb???

Krzychu79

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4444 Napisanych postów 7701 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390537
Koks1000
Krzychu79
Wojmir28
limafne
Jeśli test nie działa to szkoda gadać, na konkurencyjnym forum piszą dużo złego o DNA , mam zapasy na dwa lata , jestem mistrzem biznesu kur... zainwestować tyle kasy w jeden lab. Jeśli to prawda że testy nie dzialaja to chłopak i jesteście mistrzami pimpu.

Ja tam bana dostałem za to, a gdybym nie dostał może byś nie wydał tego hajsu. I o to właśnie mi chodziło, jak pisałem wtedy upierdliwie o tym labie. A kolega ma rację, na zapas nie bierze się takich świeżynek.

Z dupy teraz ale Wojmir jesteś on line.... Bez bana chwilowo... Mnie poczochrali, zapytam CB. MK jako substytut GHRP??? Agoista NIE pepydowy ( jaka roznca w 2 czy 6) i peptydowy. Jak coś to na PW. bo SPAĆ MI TO NE DAJE.

jadlem mk 2puchy bo kupilem naraz...szkoda pieniedzy na to....o wiele lepiej czuje ghrp i cjc w mixie :) a najlepiej to dobry hormon ale to juz kwestia finansow:)

już wiem,to ciekawe wyniki podopiecznych tu były. Moje - marene tez.
1

Krzychu79

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie chce mi się tego szukać. Wyj**ane mam.....

2

Krzychu79

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3785 Napisanych postów 8363 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108409
1

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2030 Napisanych postów 34097 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 249571
robertjudi
Tren E nexium kosa

Lecę teraz i jest grubo
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
:)

Krzychu79

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 253 dni Przeczytanych tematów 9341
mesja1905
Jak tu łatwo zasiać ferment . Arkus coś narobił Haha
Xx osób pisze jest Ok , wszyscy mówią jest Ok .
Jeden napisze lipa , już jest lipa .
Ciemnogród normalnie .
To tzw psychologia tłumu .

Ja sie w weekend przebadam to będę coś tam wiedział. Narazie fakt jest taki że od 2 tyg estro uje...ne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4231 Napisanych postów 10229 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290999
Dna dhb nie z pierwszej partii, jak bolesnosc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 104 dni Przeczytanych tematów 103
Właśnie jak z bolesnością środków z DNA brał ktoś ostanio Enanthate lub propa działa w końcu ten lab czy po prostu sieją propagandę ze nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5203 Napisanych postów 45385 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556701
Ares222
Właśnie jak z bolesnością środków z DNA brał ktoś ostanio Enanthate lub propa działa w końcu ten lab czy po prostu sieją propagandę ze nie działa

Ja biłem propa , enan , tren A i T-400 wszystko działało i zero jakiegokolwiek dyskomfortu po iniekcji...znajomy leci T-400 z krótkim masterem i też jest zadowolony...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-09-10 09:11:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita