SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Xades111
Witam Panowie winko iniekcyjne na wodzie warto zainwestować w firme nexium odnośnie winstrolu. Dziękuję


Nex ma dobre produkty weź flakon i sprawdź czy będziesz tolerował winko na wodzie zrobione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39871
Signagil Hcg dziala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Zaciekawiony
Tak te cuda to z UK i ceny też spoko tylko każdy mówi coś dobrego i średniego na nie dlatego byłem zaciekawiony czy tutaj ktoś testował. Ogólnie mnie dziwi że w UK każda firma praktycznie ma tabletki 50mg w Polsce tylko 10 mg to mnie intryguje czemu tak jest


No bo u nas część np podjada oxe po 30 mg i twierdzą że nie działa podjadając dawkę można poowedziec dla kobiet.
Druga strona to że mając 10 mg łatwiej dobrać dawkę i podzielić w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
WdzJlb
Signagil Hcg dziala?


Działa , dobre hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
No to dobrze tłumaczysz bo dużo ludzi mówi że to ściema że oni mają czyste 10mgi najlepsze,a dużo ludzi mówi że oxa to tak 150 mg więc to tylko trzy tabletki nie 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Amg27
Wookie12
Witam kolegów kompletuje ciąg dalszy cyklu obecnie caly cykl bazował na aquila ale zmienie lab mam do wyboru androchem king ions galenica atom DNA i spectrum co bd najlepsza opcja? Bedzie lecial prop master Tara I moze tren na ktorych firmach bazowac wybrac wszysymk z 1? Cozy moze ktores srodki konkretbie z danego labu?

Osobiście brałbym spectrum lub andro . Z tych dwóch bym wybierał i w takiej kolejności . Spectrum ma kozackiego trena hexa , oxe inj , winko Olej lub woda , antek inj , trochę tego jest



Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-05-16 12:18:03

Osobiscie tez myslalem o tych 2 labach stare i wsumie sprawdzone bez żadnego pimpu tren akurat bd lecial krotki ace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 494
Mój kolega brał 175mg anavaru i 75 wina i był zachwycony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xades111
Witam Panowie winko iniekcyjne na wodzie warto zainwestować w firme nexium odnośnie winstrolu. Dziękuję

Poszukaj na oleju. Nie będzie przynajmniej Stanów zapalnych,choć to też kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
WdzJlb
Signagil Hcg dziala?


Oba działają i 2000 jm i 5000 jm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3393
Lodzianin, artley wziąłem właśnie na próbe flakon żadnych stanów zapalnych itp jednak czy różnią się działaniem odnośnie wina na oleju a na wodzie.

Ps. Czyli mogę śmiało bazować na winie z nexium bo chciałem z andro ale nie posiada już nie robią tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium