SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Wojmir28
Mateo300
Co sądzicie o. Labie intense lab tak szeroko promowanym na fb nawet sa wyniki badan z laboratorium choc tych wynikow tyle lata ze mizna to przerobic


To lab Zwierzaka, podobnie jak Nitro, więc powinno być ok


No wlasnie Zwierzak go tak promuje mocno na fb , ja mysle ze dobrze to ugotowane bedzie , rozmawialem z nim troche na temat roznych srodkow wporzadku gosc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Kilka znanych zawodników pimpuje ten lab więc raczej jest tam co być powinno

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
matheo907
Siema które laby będą najlepsze jeżeli chodzi o jakość, deklarowane stężenie i jak najmniej wpadek: Androchem, Medina, King, Nexium, Ions, DNA, Medical Pharma, Olimpic, Domestic, Alpha Zeneca, Vertex, ALPHAgen? W co śmiało inwestować?


Ja wierny od dwóch lat nexium i ions, działa dobrze a ceny mam mega kozackie od dila także tylko szamać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Haszysz94
Jak na dzień dzisiejszy oxa z IONS


Trzyma poziom cały czas
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 558 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34823
Intense lab, boom, ions, androchem?wiem, że teścia nie waluja a chodzi o prop i enan/cypio. I jakieś UG warte by brać symex i HCG? Jeśli nie to rodzinny może przepisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metadon
Intense lab, boom, ions, androchem?wiem, że teścia nie waluja a chodzi o prop i enan/cypio. I jakieś UG warte by brać symex i HCG? Jeśli nie to rodzinny może przepisać?


ions, androchem pewniaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Jakiś dostęp, wiedzą środki DNA? Tren krótki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
metadon
Intense lab, boom, ions, androchem?wiem, że teścia nie waluja a chodzi o prop i enan/cypio. I jakieś UG warte by brać symex i HCG? Jeśli nie to rodzinny może przepisać?


Testy to bez roznicy
Hcg andro ma eleganckie exe rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938536
metadon
Intense lab, boom, ions, androchem?wiem, że teścia nie waluja a chodzi o prop i enan/cypio. I jakieś UG warte by brać symex i HCG? Jeśli nie to rodzinny może przepisać?

Androchem ma bdb hcg i symex , testy i inne środki również...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Nie Lubie Poniedzialkow
Jakiś dostęp, wiedzą środki DNA? Tren krótki?


warty uwagi,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej