SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
A mnie od pewnego czasu zastanawiała ogólnopojęta szkodliwość clen vs helios.
Swego czasu dużo opinii widywało się że clen plus yoha to tylko wtedy gdy bardzo nie lubisz swojego serca...
Mam na myśli osobę która clena toleruje praktycznie bezsajdowo


Zmieniony przez - Gmsx w dniu 2019-08-23 13:40:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29266
dmq92
A po co Ci helios na masie?

żeby brzuch nie rósł za bardzo :) t3 też biorą chłopaki na masie

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
skyboom
dmq92
A po co Ci helios na masie?

żeby brzuch nie rósł za bardzo :) t3 też biorą chłopaki na masie


No ja biore t3 ale co to za porownanie clenu z joha do hormonu tarczycy. Jak petardy do bomby poza tym t3 czy Helios na masie nie sprawi ze sie nie ulejesz. O wiele wiecej czynnikow na to wplywa. jak i t3 jest stosowane na masie w innym celu niz nie ulewanie sie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gmsx
A mnie od pewnego czasu zastanawiała ogólnopojęta szkodliwość clen vs helios.
Swego czasu dużo opinii widywało się że clen plus yoha to tylko wtedy gdy bardzo nie lubisz swojego serca...
Mam na myśli osobę która clena toleruje praktycznie bezsajdowo



Zmieniony przez - Gmsx w dniu 2019-08-23 13:40:55


To ze nie czujesz sajdow nie znaczy ze clen nie ma złego dzialania na uklad krwionosny. Szczegolnie w duzej dawce. Ale taki sport wybraliśmy. Nie zdrowy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Nie no ja to rozumiem... Bardziej chodziło mi o porównanie tych dwóch środków, bo moim skromnym zdaniem clen plus yoha to już mocno grubo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
RafikRolf
Aras84
e-lite
IONS ma również dobrego heliosa


Aktualnie bije tego heliosa, dziala bardzo dobrze.


Mnie to trzepie okrutnie ten Helios


Odnosze wrażenie, że lepszego heliosa nie bilem, byc moze to tylko mylne zludzenie. Długo już lecisz tego heliosa Ionsa i dawki?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Gmsx
Nie no ja to rozumiem... Bardziej chodziło mi o porównanie tych dwóch środków, bo moim skromnym zdaniem clen plus yoha to już mocno grubo...


Zobacz sobie co chlopaki leca przed zawodami a clen i joha to grubo .

Jak leci clen joha tren wino sdrol oxa master test gh i insa to jest grubo i dawki takie ze bym umarl 1 dnia.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-08-23 14:18:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Żeby nie wypaść z rytmu też coś tam przybijam jeszcze żeby odbloku nie robić bez sensu
Teraz leci Sky Cypio i czuć, że działa. Badania badaniami, oczywiście test wystrzelony w kosmos.

Ogólnie lab mi się podoba bo jest bardzo estetycznie zrobiony a wiem, że wiele osób ocenia lab oczami

Podsumowując moje ostatnie miesiące to droga przez mękę z ręką na temblaku ale Exportmed i Sky pomagają chociaż fajkę w górze trzymać


Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2019-08-23 14:20:19
4

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36713
Aras84
RafikRolf
Aras84
e-lite
IONS ma również dobrego heliosa


Aktualnie bije tego heliosa, dziala bardzo dobrze.


Mnie to trzepie okrutnie ten Helios


Odnosze wrażenie, że lepszego heliosa nie bilem, byc moze to tylko mylne zludzenie. Długo już lecisz tego heliosa Ionsa i dawki?


Lecialem 2tyg, doszedł do 2ml dziennie i więcej nie dawałem bo było już grubo jak dla mnie.
Teraz jest 2tyg off, ale zaraz odpalam znowu.
Spróbuję podejść pod większą dawkę i polecieć dłużej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
Panowie A apaxal?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium