SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4413
Ćwiczę Bo Lubię
Kamciu12
Colmid anfarm, tamox zymoplex oba mają smak neutralny, tak ma być? Ori czy Fake







Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-13 12:29:21


Anafarm to tabletki z gipsu wyj** to do kosza i zmień dilera jak twierdzi inaczej.
Ten syf krąży od wielu lat jak fejk t5

W zasadzie każdy clomid to fake poza tym z apteki, a jednak działa wiec to chyba bardziej kwestia czy ma to z pewnego źródła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 95 dni Przeczytanych tematów 1727
Kamciu12
Colmid anfarm, tamox zymoplex oba mają smak neutralny, tak ma być? Ori czy Fake
Zymoplex loteria bo latają i działające jak.




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2024-04-13 12:29:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 618
Po colmie czuł bym czy fejk czy nie?, bo niektórzy gadają że po 2 dniach już czuć czy dobry po samopoczuciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
Wyj**ongos

W zasadzie każdy clomid to fake poza tym z apteki, a jednak działa wiec to chyba bardziej kwestia czy ma to z pewnego źródła.


Nie rób k***y z logiki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
Kamciu12
Po colmie czuł bym czy fejk czy nie?, bo niektórzy gadają że po 2 dniach już czuć czy dobry po samopoczuciu.


Wątpliwa sprawa, jedynie badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
To nie pawulon,dla naturala który dostanie clom bo ma kiepskie wyniki może coś poczuje bo ktoś schodzac z bomby co ma czuć na clomie ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4413
Kamciu12
Po colmie czuł bym czy fejk czy nie?, bo niektórzy gadają że po 2 dniach już czuć czy dobry po samopoczuciu.

to zależy jak reagujesz i czy już brałeś climid. w moim przypadku kilkanascie minut po tym jak wezmę clomid wzork zaczyna swirować tak delikatnie sie rozmazuje wszystko po tygodniu dwóch libido mi sie podnosi no i zmienny nastrój :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 81 Wiek 26 lat Na forum 262 dni Przeczytanych tematów 4515
Wyj**ongos
Kamciu12
Po colmie czuł bym czy fejk czy nie?, bo niektórzy gadają że po 2 dniach już czuć czy dobry po samopoczuciu.

to zależy jak reagujesz i czy już brałeś climid. w moim przypadku kilkanascie minut po tym jak wezmę clomid wzork zaczyna swirować tak delikatnie sie rozmazuje wszystko po tygodniu dwóch libido mi sie podnosi no i zmienny nastrój :)


To z klomifenem ostrożnij podejść, wzrok można nie odwracalnie uszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4413
Jacoo88
Wyj**ongos
Kamciu12
Po colmie czuł bym czy fejk czy nie?, bo niektórzy gadają że po 2 dniach już czuć czy dobry po samopoczuciu.

to zależy jak reagujesz i czy już brałeś climid. w moim przypadku kilkanascie minut po tym jak wezmę clomid wzork zaczyna swirować tak delikatnie sie rozmazuje wszystko po tygodniu dwóch libido mi sie podnosi no i zmienny nastrój :)


To z klomifenem ostrożnij podejść, wzrok można nie odwracalnie uszkodzić

tak jest panie specjalisto.........
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Na clomifenie nie czujesz nic. Jedynie to co ja odczuwam to ospałość, brak libido. Cloma już nie tyknę nigdy poza tym i tak jestem na TRT do żywotnio ale praktyki miałem sporo z clomem i rezultat zawsze ten sam. Owszem pobudza LH, FSH ale samopoczucie dno, ze wzrokiem nie zauważyłem róznicy, zazywany był 6 miesiecy pare lat temu oczywiście closbigeryt PL apteka.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium