Michal Križo do tej pory był jednym z lepszych zawodników federacji IFBB Elite Pro. Jest dosyć rozpoznawalną twarzą z dobrymi proporcjami i niezłą muskulaturą. Wyróżniają go pokaźne ramiona, które wielu uważa za jedne z największych w branży. Kiedy wygrał Mr. Universe Pro, zrobiło się o nim głośno. Podjął ważną decyzję, która na pewno wpłynie na jego dalszą karierę. Właśnie ogłosił, że zdecydował się na przejście do NPC. Planuje oczywiście zgarnąć kartę PRO najszybciej, jak to jest możliwe. Co dalej? Naturalnie celuje w Mr. Olympia.

Na profilu EVLS Prague Pro na Instagramie pojawiła się informacja, że Michal Križo postanowił zakończyć karierę w Elite Pro IFBB i wystartować już w sierpniu w NPC, właśnie w zawodach EVLS Prague Pro. Tam chce zdobyć kartę pro i jeszcze w tym roku wystartować w Olympii. Brzmi to naprawdę szalenie. Będzie mu niezwykle trudno poradzić sobie na scenie i rywalizować z czołówką światowych kulturystów. Sądząc po jego atrybutach fizycznych, Križo ma przed sobą dobrą sportową przyszłość w nowej federacji. Jeśli odniesie sukces i zdobędzie kartę zawodowca, z pewnością dopnie swego i zmierzy się z najlepszymi na świecie. Jak oceniacie jego sylwetkę? Myślicie, że będzie w stanie dorównać elicie?

Komentarze (5)
tyrol1

Karyratura ten łeb jak sztucznie przyklejony

1
masarnie

Byś mu głaskał glace

3
lordknaga

Internetowi znawcy i on sam juz sobie sandowa dal :-D

0
F1.08

Lapska ogromne. Glowa bardzo mala co optycznie powieksza jeszcze wrazenie masywnej gory. MrO z tego nie bedzie...raczej kategoria "freak".

0
TomQ-MAG

Sylwetka ma predyspozycje, ale Mr.O to nie tylko sylwetka, to rowniez popularnosc i wyrobione nazwisko.

0