Słowacki zawodnik Michał Krizo niedawno przybył na amerykańską ziemię z nadzieją na podbój świata kulturystyki. Wygrana na EVLS Prague Pro 2022 zapewniła mu kwalifikację do Mr. Olympia 2022. Bardzo ciężko pracuje, aby nie odbiegać od reszty zawodników na scenie w Las Vegas. Od razu po przyjeździe udał się na trening nóg w mekce kulturystyki – siłowni Gold's w Venice Beach w Kalifornii. Krizo skupił się na pracy mięśnia czworogłowego. W krótkiej sesji treningowej zastosował dwie odmiany hack przysiadów, aby jego mięśnie mocno go paliły. 32-latek nie wspomniał o zakresie powtórzeń i liczbie serii wykonywanych w tym treningu, ale z pewnością trening dał mu w kość. Jego uda są ogromne i jesteśmy bardzo ciekawi jak finalnie zaprezentują się na scenie obok najlepszych zawodników na świecie. 

 

Olympia 2022 będzie największym jak dotąd wyzwaniem w profesjonalnej karierze kulturystycznej Michala Krizo. Dla nowicjusza perspektywa pokonania profesjonalisty, takiego jak Mamdouh „Big Ramy” Elssbiay to stroma góra do zdobycia. Za niecały miesiąc rozpocznie się Olympia Weekend. Do tego czasu Krizo musi jeszcze dopracować sylwetkę. Jak myślicie, które miejsce zajmie?

https://youtu.be/eqWtcmjKUE4

Komentarze (4)
lordknaga

jak bedzie w pierwszej 10 to bedzie sukces. mnie zawsze zastanawia co oni robia z towarem? leci z eu do us i tam nie jest tak latwo jak u nas, watpie ze bierze w bagaz, kombinuja mu to na miejscu i nie boi sie o inny brand/origin towaru?

0
Bull

Pewnie ładuje w bagaż rejestrowany jako pierwsza opcja a druga/równoległa to ustalone zapotrzebowanie na miejscu.

1
lordknaga

po eu jeszcze to przejdzie a w usa chyba w zaleznosci od stanu(nie wiem jak w californi) ale w niektorych podobno nawet posiadanie jest zabronione... nie wiadomo czy jankesi jakos trzepia te bagaze. mojego znajomego kiedys rypneli jak juz wzial rejestrowany z karuzeli, przed samym wyjsciem - losowy skan i cala walizke saa mu pobrali, bylo to w eu na wyspach i tyle z tego bylo, bo 'za duza ilosc do wlasnego uzytku' %-)

0
rarytas1

Jaki towar ??? On nie bierze

1