SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
Znam badania gdzie nie do konca mg z opakowania zgadzały się z mg we flaszce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Ja tam bije nic nie boli. Jeśli chodzi o stężenie nie wypowiem się bo nie badałem. Ale słyszałem, że jeśli chodzi o testo i dece to parę oczek niżej niż deklarowane. Nie wiem czemu tak hejtujecie tak te nowe firmy? Sugeruję cię się nazwą i tym l, że nowe? Andro, panax, soda też były kiedyś nowe. Trzeba by widzieć badania, żeby mówić że straszna lipa.



Zmieniony przez - tymcz_k w dniu 2022-08-24 15:31:02
1

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
tymcz_k
Ja tam bije nic nie boli. Jeśli chodzi o stężenie nie wypowiem się bo nie badałem. Ale słyszałem, że jeśli chodzi o testo i dece to parę oczek niżej niż deklarowane. Nie wiem czemu tak hejtujecie tak te nowe firmy? Sugeruję cię się nazwą i tym l, że nowe? Andro, panax, soda też były kiedyś nowe. Trzeba by widzieć badania, żeby mówić że straszna lipa i nie warto.



Zmieniony przez - tymcz_k w dniu 2022-08-24 15:31:02

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
To jak nic nie boli, to warto bić, nieważne jakie stężenie ma


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-08-24 15:40:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Chłopie nie napisałem, że warto. Napisałem, że ja bije i nic nie boli. Nie badałem więc więcej nie mogę napisać więc pytam skąd ta krytyka, może coś wiecie więcej?
1

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 9 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1435
tymcz_k
Chłopie nie napisałem, że warto. Napisałem, że ja bije i nic nie boli. Nie badałem więc więcej nie mogę napisać więc pytam skąd ta krytyka, może coś wiecie więcej?

Cofnij się kilka stron i zobacz co się działo jak wypowiedziałem się o Gorillazpharmacy. Podobna sytuacja.


Zmieniony przez - mircof84 w dniu 2022-08-24 16:12:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105916
Ale jakie hejtujecie? to że ktoś poleca sprawdzony lab które trzyma stężenia od X lat i nie miał problemu z czystością środka to hejt? Powinieneś się cieszyć że ktoś swój prywatny czas poświęca na to byś gówna nie bił. A krytyka może dlatego że właśnie na badaniach zaniżone było. Jak Ci pasuje to bić bo nie boli to bij. Twoja sprawa co sobie wbijasz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
marku25
Elephant ładne opakowanie, ale czy warte i nie boli? Ktos ma doswiadczenie praktyczne?
Wez 1flakon na testa sprawdz na sobie.Jeśli będzie git domawiasz więcej;)Też trzeba tu nie które opinie brać z przymrużeniem oka;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
SięNiePoddawaj
Ale jakie hejtujecie? to że ktoś poleca sprawdzony lab które trzyma stężenia od X lat i nie miał problemu z czystością środka to hejt? Powinieneś się cieszyć że ktoś swój prywatny czas poświęca na to byś gówna nie bił. A krytyka może dlatego że właśnie na badaniach zaniżone było. Jak Ci pasuje to bić bo nie boli to bij. Twoja sprawa co sobie wbijasz
czytaj ze zrozumieniem kolego. Nie mam nic do tego, że ktoś poleca sprawdzone laby. Hejt jest bez podstaw, ponieważ nikt tu nie wkleił badań tych nowych labow, zero argumentów tylko powielanie tego co ktoś napisał.
2

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium