SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10868 Napisanych postów 49630 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaucha
Tomolix
Witam, z którego labu wybrać propa bo mam do wyboru:
- DNA lab
- AQUILA PHARMACEUTICALS
- Egzogen Pharma
Z góry dzięki

Wybor masz dobry wybieraj pod katem stezenie viale oraz cena.

DNA jest najlepsze stezenie najwieksze i ogolnie najlepsze na dna propie mialem lepsze wyniki niz na suscie z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 28 lat Na forum 151 dni Przeczytanych tematów 348
Siema to mój pierwszy post, powiedzcie mi czy DNA warto bic ? Do tej pory leciałem tylko na androchem i byłem zadowolony a ostatnio znajomy mial na miejscu i po kosztach (mieszkam w DE) to się skusiłem na tren enan i testa propa z dna ale czytam wiele nagatywnych opinie na temat tego labu chociaż tu widze w większości pozytywne tak ,że śmiało bić ? A mam tez kilka paczek Aquila pharmaceutical o tym malo opinie widziałem co powiecie z góry dzięki A odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46364 Napisanych postów 292716 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1434301
Marco1488
Siema to mój pierwszy post, powiedzcie mi czy DNA warto bic ? Do tej pory leciałem tylko na androchem i byłem zadowolony a ostatnio znajomy mial na miejscu i po kosztach (mieszkam w DE) to się skusiłem na tren enan i testa propa z dna ale czytam wiele nagatywnych opinie na temat tego labu chociaż tu widze w większości pozytywne tak ,że śmiało bić ? A mam tez kilka paczek Aquila pharmaceutical o tym malo opinie widziałem co powiecie z góry dzięki A odp.

Oba laby są ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 988 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 85467
Marco1488

lecę od nich prop/tren ace/ master prop i jest ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1761 Napisanych postów 5271 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78046
Marco1488

Po co zmieniać laba który jest od lat na Topie? Mowa o androchem. Złota zasada jak coś działa to bij tak długo aż działa i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4919 Napisanych postów 6319 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 116021
Bił ktoś ostatnio tren Vertexa? Nie chodzi mi o działanie, bo wiem że działa, tylko o ampy czy są normalnie nalane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 SEBASTIAN SZMIT Moderator
Ekspert
Szacuny 8035 Napisanych postów 78854 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661990
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2971 Napisanych postów 35161 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254321
zdarzało się że w amp było nierówno nalane , ale zawsze klepało jak trzeba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8633 Napisanych postów 42517 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 791432
DNA jest ok jak najbardziej, na aquile i androchem też złego słowa nie słyszałem bym brał co tańsze i wygodniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 254
Panowie, Proton Pharma warta uwagi?
Interesuje mnie głównie Tren A
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

whey deli