SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4296806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
No właśnie mało, ostatnio celowalem na imperiala ale też dużo podróbek lata . Im więcej czytam tym bardziej zawezyl mi się wybór, albo mam słaby dostęp do dobrego źródła:)

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36416 Napisanych postów 90978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947825
AsBigAsYou
Witam Panowie, jestem przy koncu wycinki, pierwszy cykl test solo 500week, bomba leci juz 4 miesiac, chce pociagnac ok roku, mysle zeby wrzucic mastera, jakies laby polecacie?


Celuj w takie firmy jak Androchem , DNA , Nanda , Kuwait i Alpha Zeneca...bite osobiście i przez znajomych...mastery długie i krótkie działają bardzo dobrze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Ogólnie ktoś tutaj brał towar od gorillaz pharma dobry? Mają tanio hgh

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36416 Napisanych postów 90978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947825
Poszukaj hgh Androchemu...było badane , jest tam co ma być w deklarowanym stężeniu i nie ma wałków...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-09-10 18:40:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Poszukaj.. :D A gdzie to się szuka ? Miałem dobrego dila ale urwał się kontakt :< właśnie wszystko z androchemu było od niego . Teraz celowalem w imperiala i tak trafiłem na gorille na innym forum o tym pisali dużo że lepszy od imperiala jest

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
A imperial też był badany , a jednak to jeden z bardziej podrabianych hgh . Liczy się źródło bo andro badany ale także mogę trafić na podrobke z niewiadomego zrodla

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36416 Napisanych postów 90978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947825
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36416 Napisanych postów 90978 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 947825
Z tego co się słyszy to nie ma wałków Androchemu więc wątpię żebyś trafił na podróbkę hgh Andro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Gorilla to mam buty na siłownie
Gh pewne andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Czy andro ma jakąś stronkę może? Jedyne androchemy jakie miałem to od mojego dila który jest niedostępny obecnie

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium