SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Psycho Dad
Gentleman_88
Cześć. Jaki lab Cypionate teraz polecacie ? W co warto uderzyć ?


A do czego masz dostęp?

U kolejne pytanie, bo mam dostęp do wszystkiego. Ehhh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1565
Jak HCG z andro? Cena chyba najwyższa za 5000 iu tylko jak z jakością? Są jakieś ogólnodostępne badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 206 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2958
modlic
Psycho Dad
Gentleman_88
Cześć. Jaki lab Cypionate teraz polecacie ? W co warto uderzyć ?


A do czego masz dostęp?

U kolejne pytanie, bo mam dostęp do wszystkiego. Ehhh.


Nie mam dostępu do wszystkiego, ale chce wiedzieć czego teraz warto szukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4388
gru988
Jak HCG z andro? Cena chyba najwyższa za 5000 iu tylko jak z jakością? Są jakieś ogólnodostępne badania?


Brałem na próbę pod koniec sierpnia i zadziałało bardzo dobrze. Co do ceny to faktycznie wysoka ale i tak moim zdaniem lepiej kupić andro niż kombinować jak nie masz innych pewnych opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Gentleman_88
Psycho Dad
Gentleman_88
Cześć. Jaki lab Cypionate teraz polecacie ? W co warto uderzyć ?


A do czego masz dostęp?



Nie mam dostępu do wszystkiego, ale chce wiedzieć czego teraz warto szukać


Sporo tego jeśli chodzi o testa. Androchem, Panax, Vertex, IONS, Nexium. Monstera też tu chwalą niektórzy, a ja nawet chwilowo biłem Hermesa i cypio też klepało jak należy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1776
Panowie pytanie o panax,rok czasu nie brałem panaxu a teraz znów zakupiłem i test fiolka ma trochę inne etykietę, npp dostałem że stara a teścia nowa, pudelko w obu takie samo. Czy panax zmienil etykiety ? i drugie pytanie jakie teraz panax ma stężenie w dece ? 200 czy 250 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
KrzychuGarstka
Panowie pytanie o panax,rok czasu nie brałem panaxu a teraz znów zakupiłem i test fiolka ma trochę inne etykietę, npp dostałem że stara a teścia nowa, pudelko w obu takie samo. Czy panax zmienil etykiety ? i drugie pytanie jakie teraz panax ma stężenie w dece ? 200 czy 250 ?


Panax Dece ma 200mg na 1ml . Mam sporo Panaxa i test troche inaczej wygląda w sensie ta etykieta niz na innych środkach
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Są delikatnie zmienione opakowania tzn grafika i oklejenie viali. Cypio mam nowy to wiem .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Gentleman_88
Cześć. Jaki lab Cypionate teraz polecacie ? W co warto uderzyć ?


Np ions, vertex , welona, nexium itd
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Czemu Nexium ma cypionat 200mg ? To samo treny niskie tzn Ace 75mg a E 150 ? O co kaman ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium