SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1754 Napisanych postów 23207 Wiek 10 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 383492
Egon22
Apolloxx
MK 677 z Panaxa ktoś bral?

Panowie właśnie, jak ma się mk677 z panaxa bo z opinii mojego kolegi przy 30mg ogarniała go straszliwa senność w dzień no i lekko spuchł na twarzy po tym , jak to się ma innych produktów lub efektów?

Działa jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 63 Na forum 94 dni Przeczytanych tematów 747
Czyli działa w sensie jako mk677 dobrze czy jako tabletki nasenne bo nie kumam skoro takie sajdy dziwne są? Każda mk tak działa?

Zmieniony przez - Egon22 w dniu 2022-03-27 16:31:31

Opisz coś więcej skoro to brałeś, jakie odczucia i efekty ?

Zmieniony przez - Egon22 w dniu 2022-03-27 16:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3218 Napisanych postów 35987 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 258198
To nie temat do opisywaniu odczuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Chciałem trochę zgłębić te " działa jak trzeba " bo żeby tak napisać to wypadało by osobiście testować wg mnie więc pytam ... więc wszystko jak najbardziej na temat we właściwym temacie . Chyba że kolega zachwala z automatu i sam nie wie co tak długo jak to panax ....tak tak , bardzo dobry lab i cenniki na pw już dostałem nawet nikogo nie pytając...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69161 Napisanych postów 332891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1571879
Jak działa mk tutaj poczytaj/pytaj
https://www.sfd.pl/SARMY_Porozmawiajmy_-t1158189.html

Panax jest tutaj bardzo pompowany to wiadomo że na pw zaraz dostaniesz ochy i achy %

Na jaką firme postawić najlepiej popytać w swoim środowiska kolegów co biora/biją i są zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1754 Napisanych postów 23207 Wiek 10 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 383492
Egon22 napsalesm Ci na priv z wyjaśnieniem co miałem na myśli w kwestii działania zeby tu bałaganu większego nie robić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wincol
Egon22 napsalesm Ci na priv z wyjaśnieniem co miałem na myśli w kwestii działania zey tu bałaganu większego nie robić.

Dzięki, już mam i rozumiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 758 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16076
Mk 667 bralem andro I ions oba dzialaly bardzo dobrze przy dawce 30 mg apetyt kosmis regeneracja na plus

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 329 Wiek 31 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 2478
lodzianin1
Jak działa mk tutaj poczytaj/pytaj
https://www.sfd.pl/SARMY_Porozmawiajmy_-t1158189.html

Panax jest tutaj bardzo pompowany to wiadomo że na pw zaraz dostaniesz ochy i achy %

Na jaką firme postawić najlepiej popytać w swoim środowiska kolegów co biora/biją i są zadowoleni

To samo można powiedzieć o każdym innym labie, który trzyma poziom i ludzie są zadowoleni i się nie zawiedli. Po prostu podobnie jak Nexium, Andro, Panax mimo że nowszy od pozostałych, trzyma równy poziom. Uważam to stwierdzenie za dalece krzywdzące. Z góry uprzedzam nie handluje, po prostu używam i ciężko mi się do czegoś od nich doczepić, nawet na siłę.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 929 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 33131
Ja miałem bpc od panaxa i po 3 op czuje ogromną różnicę na żołądku, różne miałem problemy teraz już nie biorę od 2 miesięcy i nic nie wraca z przeszłych problemów. Odpukac... skoro bpc oral śmiga to reszta też raczej powinna, jeszcze próbowałem kiedyś primke ale urywała dupę strasznie i zrezygnowałem, ale ja mam ogółem problemy z bolącymi labami, jak na razie dose i Andro siedzi idealnie i bezboleśnie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutloveb