SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104079
prz1993
No to jak wierzysz w tą stronkę to nie bierz, weź coś pimpowanego przez nich


A co oni tam pimpują? Andro, panax? Tutaj też są chwalone. Pytam z ciekawości, bo tylko rzuciłem okiem, ale wyniki nie wydają mi się "drukowane" pod konkretny lab.
1

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Dokładnie ale wystarczy 1 firma zle opisana a tutaj faworyzowana tzn ze wyj**ki badania
Sfd bez zmian cały czas ten poziom :) oczywiście nie wszyscy ale jak widać wielu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
prz1993
Do mnie czy koło mnie z tą jedną firmą, bo nie rozumiem?


Idź dalej polecać swoje faworyty i podważać badania na papierze :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Papierem od gościa no name to mogę najwyżej dvpe podetrzeć. Zabolało że niektórzy się dowiedzieli ze dla chajsu tak pimpujesz ten swój squibb i próbujesz się odgryźć? To chyba coś nie wyszło Wkvrwiasz mnie już ostro więc najlepiej omijaj moje posty.

Mahler - nie wiem, uwierz że nie sledze w ogóle tego syfu, ale było tu już poruszane ze dziwnym trafem najlepiej wypadało to, co gość miał w ofercie. I były to laby które tu raczej mało kto by polecił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14161
Gość z tej stronki ma też profil na fb z wynikami i przyznał sam w komentarzach, że w przeszłości pimpował jakieś laby a teraz zarzeka się, że już tego nie robi. Tak więc nie jest to chyba zbyt wiarygodne źródło informacji - choć przyznam, że sam przeglądam te wyniki z czystej ciekawości.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
prz1993
To jak zwykle chuyowo uważasz.


Dobrze, że Ty jesteś idealny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Standardowo, pyerdolenie o szopenie, odkąd zakumplowalem sie z kilkoma pro, to wchodzę się tu tylko pośmiać z tych wywodów na temat labow, środków, a jest tu paru co tak pyerdoli ze aż nie wiadomo czy się śmiać czy płakać,

sam biorę GH Imperial, nie dlatego że inne są do dupy albo mam w tym interes, tylko dlatego że oni na bieżąco badają dla siebie, w szczególności hormon i imperial zawsze wychodzi bardzo dobrze,
i nie wkleję tutaj żadnych badań itp, nie obchodzi mnie to czy ktoś mi wierzy czy nie, bo koło chooya mi to lata,
to są prywatne badania na potrzeby własne a nie po to żeby komuś coś gdzieś w internetach udowadnic
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Ron321
Gość z tej stronki ma też profil na fb z wynikami i przyznał sam w komentarzach, że w przeszłości pimpował jakieś laby a teraz zarzeka się, że już tego nie robi. Tak więc nie jest to chyba zbyt wiarygodne źródło informacji - choć przyznam, że sam przeglądam te wyniki z czystej ciekawości.


dla mnie to odrazu jest spalony taki typ... kiedys robil w ch**a ale teraz juz nie robi bo sie zmienil i nie bedzie juz oszukiwal ludzi ja tez tam czasem zajrze ot tak jak se przegladam sciane na fejsie czy ig w wolnej chwili, dla zabicia czasu ale z tego co kojarze to on tam chyba medikala(ktory tutaj wypada slabo?) pokazuje wyniki, ze wszystko jest przeladowane ponad 100%
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
No właśnie o takich przypadkach jak z tym medicalem mówię. Ale Ziki i tak będzie się jarał ze stronka mega wiarygodna, bo jego squibba nie pojechali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium