SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
mimo wszystko jakieś tabsy , HCG i tak z andro będę brać bo zawsze było git tylko teraz poszukiwania czas zacząc.

@Mind f***er
Dokładnie tak jak piszesz mam tylko z 3-4 dni .Niekiedy tylko boli bez opuchnięcia.Bije Barki i Obszerny uda. środek barku najlepiej znosze zauważyłem

Dodam że Jest to lekkie zapalenie można normalnie funkcjonować bo kiedyś jak wbiłem wellone to dupsko aż fioletowe się zrobiło.Po Vertexie podobnie.Nie wyobrażam sobie tak wielkiego zapalenia w udzie ...



Zmieniony przez - Msoko65 w dniu 2023-12-03 16:29:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Wellona , Vertex , Andro ? Kolego wydaje mi się że problem będzie po stronie wykonywanie iniekcji a nie wina środka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
flex1976
Wellona , Vertex , Andro ? Kolego wydaje mi się że problem będzie po stronie wykonywanie iniekcji a nie wina środka


Jak i czym wg ciebie trzeba wykonać iniekcje żeby było "fioletowe dupsko "?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
flex1976
Wellona , Vertex , Andro ? Kolego wydaje mi się że problem będzie po stronie wykonywanie iniekcji a nie wina środka

to było ponad rok temu jak zaczynałem zabawę w poślad dawała mi żona może nie do końca dobrze ale jak przesiadłem się na andro to było ok.I przez rok nie miałem żadnego zapalenia bijąc gdzie tam chciałem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
vertexa sam mialem podobnie, jak wbilem w lape, stan zapalny i jedna witke mialem jak rich piana z 5-6 dni... pozniej probowalem dupe i gula i bol, dalem kumplowi ten sam batch i napisal mi "cos ty mi za kwas dal" bo jak strzelil w udo to nie mogl chodzic... nawet jak jest dobry lab, to moze sie trafic zle ugotowany rzut. ja po tym w ogole nie biore tego labu a jak bym nie mial nic innego do wyboru, to wtedy bym sprobowal, bo mam od dluzszego czasu lab na ktorym sie narazie nie zawiodlem, to po co zmieniac

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Msoko65
flex1976
Wellona , Vertex , Andro ? Kolego wydaje mi się że problem będzie po stronie wykonywanie iniekcji a nie wina środka

to było ponad rok temu jak zaczynałem zabawę w poślad dawała mi żona może nie do końca dobrze ale jak przesiadłem się na andro to było ok.I przez rok nie miałem żadnego zapalenia bijąc gdzie tam chciałem....


Miejsca iniekcji nie zmieniałeś ? Igły może inne ? Jak nie będzie poprawy to musisz zmienić na coś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
Jak nie lezy firma trzeba celować w inna i dobrać pod siebie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
MOŻE zacznij robić w pośladki /
Uda to nie jest dla wszystkich najlepsze miejsce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669182
Ja biję w uda tylko iglami od slinu,jak wbije 5 czy 6 to zawsze dyskomfort ,na pewno przysiady odpadały kilka dni bo bol itd
I to wiele podejść robiłem,teraz tymi krótkimi igiełkami i jest ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Dzięki Panowie ja wszelkie możliwe kombinacje robiłem żeby na końcu stwierdzić że to jednak olej mi nie siedzi już.Uda 0.5x25 barki 0.4x19 próbowałem też 0.45x22.

Ma ktoś nazwę pewniaka na MCT ? W sumie te EO niby też dla takich alergików jak ja.Napewno olej z pestek mi nie podchodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium