SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087918

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5665
Witam, enatren z pharmed warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Środki z

DNA
Androchem


Bo szukaniu po znajomych mam jeszcze do tego dojście jak to wygląda z tym na bieżący czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
Xades111
Środki z

DNA
Androchem


Bo szukaniu po znajomych mam jeszcze do tego dojście jak to wygląda z tym na bieżący czas?


to jest rozstrzal jakosciowy i cenowy, jak porownywac gorna polke z dolna jak bym wolal doplacic do andro a z dna to bym sie moze skusil tylko na testa.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2216
tura od somatrop-lab ktos cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ja to nie mogę wyjść z podziwu ile tych „nowych” firm ostatnio powstało i pomysłowość producentów w nadawaniu tych nazw. Jedna piwnica produkuje pewnie z 5 labów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Czy za tym nie stoi jakaś zmowa? Niebiescy zamykają dostęp do tego, co było sprawdzone a pojawiają się nowe Laby, reklamują w sieci i na dodatek jakby nigdy nic, wchodzą z reklamami na Face...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
jacekehe
tura od somatrop-lab ktos cos?


Pierwszy raz słyszę o tym labie i pewnie 99% użytkowników stąd również

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 414
Melanotan 2 od kogo polecacie ?
Actizia ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 952
Melanotan z biolab kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Actiza ok
Aktualnie bije andro

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium