SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2809235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5242
Witam, enatren z pharmed warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3051
Środki z

DNA
Androchem

Bo szukaniu po znajomych mam jeszcze do tego dojście jak to wygląda z tym na bieżący czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 4319 Napisanych postów 14342 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 377753
Xades111
Środki z

DNA
Androchem

Bo szukaniu po znajomych mam jeszcze do tego dojście jak to wygląda z tym na bieżący czas?

to jest rozstrzal jakosciowy i cenowy, jak porownywac gorna polke z dolna jak bym wolal doplacic do andro a z dna to bym sie moze skusil tylko na testa.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1998
tura od somatrop-lab ktos cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 578 Napisanych postów 1449 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50008
Ja to nie mogę wyjść z podziwu ile tych „nowych” firm ostatnio powstało i pomysłowość producentów w nadawaniu tych nazw. Jedna piwnica produkuje pewnie z 5 labów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 1068 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20506
Czy za tym nie stoi jakaś zmowa? Niebiescy zamykają dostęp do tego, co było sprawdzone a pojawiają się nowe Laby, reklamują w sieci i na dodatek jakby nigdy nic, wchodzą z reklamami na Face...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 78876 Napisanych postów 344728 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610227
jacekehe
tura od somatrop-lab ktos cos?

Pierwszy raz słyszę o tym labie i pewnie 99% użytkowników stąd również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 285 dni Na forum 322 dni Przeczytanych tematów 414
Melanotan 2 od kogo polecacie ?
Actizia ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 952
Melanotan z biolab kozak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 78876 Napisanych postów 344728 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610227
Actiza ok
Aktualnie bije andro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

redox 2