SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Nom od 2 lat. Dobrze że mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27491
U nas pytałem o omke w 4 aptekach brak, w pobliskiej miejscowości bylo parę opakowań cena 147pln opakowanie (masakra)
1

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
Chyba coś Ci się pomyliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 180 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9307
79 zł
Odbiór w aptece .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 15 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3001
Mnie ta cena 147zl/opk calkiem nie dziwi. U nas ~100zl/opk, wiec wszystko mozliwe. To jest chore...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6594
Które najpewniejsze?
Bold i npp
Firmy: Malay, Genesis, Galaxy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29102
mati_19
Które najpewniejsze?
Bold i npp
Firmy: Malay, Genesis, Galaxy?

na malayu nigdy się nie zawiodłem, genesis i galaxy niegdy nie brałem

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3589
Siema. W co aktualnie z oral wina warto celować? Poniżej daje w kolejności od najtańszego do najdroższego.
Atom-Labs, Nexium, Domestic Lab(UK), Olimpic, Medical Pharma Ltd., Genesis, Swiss, Balkan Pharmaceuticals
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 606
Witam co uważacie o enanie z BD - British Dragon ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
micszo
Siema. W co aktualnie z oral wina warto celować? Poniżej daje w kolejności od najtańszego do najdroższego.
Atom-Labs, Nexium, Domestic Lab(UK), Olimpic, Medical Pharma Ltd., Genesis, Swiss, Balkan Pharmaceuticals


nexium
swiss
balkan
to na pewno wiem ze działa
Genesis teraz nie mam pojęcia było mega zamieszania z tą firma
jeśli masz w tej kolejności brał bym nexa w ciemno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej