SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jadę już rok 5mg tadalafilu E2d. Koszt to ok. 27 zł na miesiąc. Recepta od urologa na obojętnie jaki 28tab/5mg. Wypisuje od ręki. Przy tak niskiej dawce zero efektów ubocznych typu zatkany nos, czerwona twarz czy tego typu podobnych, które miałem po sildenafil.Powody są 3 : wzwód na zawołanie, prostata (profilaktycznie), uwrażliwienie receptorów androgennych (nie wiem czy działa, ale podobno są badania na to).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1975
no ja na razie dostałem od dila przy okazji soków dwie tabletki super kamagry (talbetki w kształcie zielonego serduszka) to byłem zaskoczony jak to działa. Siedzi tam 100mg sildenafilu + 60 mg dapoksetyny. Próbowałem kiedyś aptecznego sildenafilu bez recepty w dwakach dochodzących też do 100 mg to oprócz bolącej głowy i czerwonej mordy żadnych efektów. Mam dapoksetynę z zenit (jak ktoś ma jakieś opinie chętnie wysłucham) ale nie brałem jeszcze, więc się nie wypowiem, mam do tego tadalafil chciałem coś jeszcze dokupić, potestować i stąd moje pytania. Dzięki za odpowiedzi wszystkim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Michalek83
Jadę już rok 5mg tadalafilu E2d. Koszt to ok. 27 zł na miesiąc. Recepta od urologa na obojętnie jaki 28tab/5mg. Wypisuje od ręki. Przy tak niskiej dawce zero efektów ubocznych typu zatkany nos, czerwona twarz czy tego typu podobnych, które miałem po sildenafil.Powody są 3 : wzwód na zawołanie, prostata (profilaktycznie), uwrażliwienie receptorów androgennych (nie wiem czy działa, ale podobno są badania na to).


A jaki dokładnie Tobie wypisuje lekarz ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1680
Ions, jakie opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
zhuadin
Ions, jakie opinie?


Ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Michalek83
Jadę już rok 5mg tadalafilu E2d. Koszt to ok. 27 zł na miesiąc. Recepta od urologa na obojętnie jaki 28tab/5mg. Wypisuje od ręki. Przy tak niskiej dawce zero efektów ubocznych typu zatkany nos, czerwona twarz czy tego typu podobnych, które miałem po sildenafil.Powody są 3 : wzwód na zawołanie, prostata (profilaktycznie), uwrażliwienie receptorów androgennych (nie wiem czy działa, ale podobno są badania na to).
Dodac muśze ze cvzytałem kiedys badania naukowe z USA to tam zalecają także tadlafil mężczyzonm tym którzy przyjmują chemię cisplatynę np. z powodu raka jadra. Tadalafil jak się okazuje działa ochronnie na jądra./ antyoksydacyjnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
zhuadin
Ions, jakie opinie?


Bdb.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
Brał ktoś oxe z vertexa, godne polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
Vertex wiele lat na rynku z dobrymi opiniami
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11297
Oxanex z Vertexa brałem i polecam, działa bdb
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium