SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4119770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4118
A stosował ktoś może z panaxa i może sie wypowiedzieć? Nigdzie nie można znaleźć info odnosnie tego labu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Michał3737
A stosował ktoś może z panaxa i może sie wypowiedzieć? Nigdzie nie można znaleźć info odnosnie tego labu.


Panax ogólnie zbiera bardzo pozytywne opinie na tym forum, też sobie chwalę. Niektórzy jedynie zgłaszają bolesność po iniekcjach, ale to już sprawa indywidualna.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
kamilos136
lukaszek19831
Witam z jakiej firmy pewny Proviron ?


Jak to z czego? Z jedynego słusznego androchemu


Nie narób w pampers, nikt cie nie zmusza do niczego, zawsze możesz wziąć coś pewniejszego z fejsbukowej reklamy, słyszałem że bayer dobry materiał pcha na rynek
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5974
no przeciez to co tu jest zachwalane to wiadomo ze sie nie bierze to skuteczna anty reklama :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
To po co w takim razie pytacie o jakieś laby tutaj na forum, skoro macie swoje zdanie na ten temat, i co jak ktoś pochwali to mam już go nie brać? Bez sensu ta wasza logika.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1360 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106085
hewehmunja
no przeciez to co tu jest zachwalane to wiadomo ze sie nie bierze to skuteczna anty reklama :)


skuteczna antyreklama firmy która jest z 15 lat na rynku :D Ona nie potrzebuje reklamy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5974
ja tu sie wchodzę pośmiać,

stronka analiza białek to dla mnie taki mem dla poprawienie humoru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1360 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106085
Ja mówie przykładowo na androchemie. Ale jak 40 letni męzczyzna wchodzi na forum o dopingu się posmiać to chyba coś nie halo pod kopułą
4
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38433
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium