SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Swiss, Monster, Panax - wszystko powinno być klasa. Novus nie znam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
lodzianin1
5 kto robi ? Na pewno są też jakieś apteczne ,muszę popatrzeć za tymi 5 bo ja używam AC ale porażka na 4 podzielić tabsa bo jest dość kruchy i nawet gilotynka patrząc wizualnie to w tym jaknpokroje to w 1/4 tabsa to jednej mam że 2 mg w 2 1/4 z 8 mg %
Muszę zakupić 5


Firma co robi Saa i sarny
Psychogenetic
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
ziki2000
lodzianin1
5 kto robi ? Na pewno są też jakieś apteczne ,muszę popatrzeć za tymi 5 bo ja używam AC ale porażka na 4 podzielić tabsa bo jest dość kruchy i nawet gilotynka patrząc wizualnie to w tym jaknpokroje to w 1/4 tabsa to jednej mam że 2 mg w 2 1/4 z 8 mg %
Muszę zakupić 5


Firma co robi Saa i sarny
Psychogenetic


O Psychogenetic słyszałem ale opini nie znałem

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
wincol
Wyzsza liga bo co ? Cos specjalnego lali do środka czego nie mialy inne laby ??

.a bo to. Wbiłem. Kupę różnych łabow i djamnie to k*** może leja coś lepszego natych firmach miałem najlepsze efekty.
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
prz1993
Ampułki, to apteka


Żadna apteka

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
alpha byla dobra na samym starcie byl to imo lab nr1 jesli chodzilo o jakosc wykonania i mieli kilka srodkow jakich bylo w ogole malo, tren suspension, czy jak to sie tam zwalo, co waliles przed treningiem a srodek wygladal jak zolte mleko pozniej mieli jakas wpadke z boldem ale dalej byli wysoko, wtedy tez shree bylo bardzo popularne i po jakims czasie poprostu firma przygasla, nawet jaglak ja bardzo pimpowal, podobna historia jak z nexiumem troche, tez byl w jednym momencie najbardziej popularny lab, kilka wpadek i dalej niby istnieja ale nie do konca wiadomo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Firma alpcha zaczęła się psuć bo porostu zaczęli klepać bardzo dobre kopie. Sporo razy wrzucałem fejki alphy. Sam biłem fejka działał ale dużo gorzej. Orginalny jak ktoś miał to szło odróżnić. Pierwsze co to w org daty i seria była nabijana. A nie nadrukowana. Jak już cała Polskabyka w tym gównie poj**a. Alpchy już nikt nie chciał. A org oral zdrożała więc znikła. Weszło Shree gdzie na początku była też super potem i ja zaczęli podrabiać

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Nexium jest ale poszło chyba już totalnie na poboczny tor

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Nexium jest do dziś ale mniej popularny


Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2024-02-09 14:24:51

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
shree tez mialo dobry temat ale pozniej sie zj**ali, moj znajomek wyciagnal 4 paczki mastera p kolo 2018/19 roku i w srodku zamiast oleju mial gluty, w robocie mi to pokazywal, to powiedzialem mu zeby nawet nie myslal, zeby to podgrzac i bic, bo ch** wie co to moze byc, wygladalo jak zaschniety kisiel.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium