SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8581 Napisanych postów 42464 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 791099
Ja bym stawial na dna.lecę mastera i tren e i jestem zadowolony. T 400 czeka w kolejce dla mnie pewniak ta firma na ta chwile.z reszta styczności nie miałem to się nie wypowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10306 Napisanych postów 19913 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163438
Leciałem ostatnio tren a z dna. Wcześniej leciał z andro plus master i prop . Po inj dyskomfort w udach jak i barkach czy pośladkach . Przeszedłem na ten sam zestaw dna , bolu zero . Różnicy w działaniu tez nie widziałem . Wszystko Ok . Ogólnie zestaw na + , polecam

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 607 Napisanych postów 6663 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 62260
potwierdzam stack E master,tren,tesć w jednej pompce bezbolesny a ja wrażliwy jetem Bionishe czy biosire czułem na udach

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
DNA słynie między innymi z bezbolesnych środków

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 264 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218821
Lux1980
U mnie po cypku z dna dość spory dyskomfort
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
luk321
Lux1980
U mnie po cypku z dna dość spory dyskomfort

Dyskomfort po inj może mieć wiele przyczyn .

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11105 Napisanych postów 60503 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 698216
j/w przyczyn może być sporo , nie koniecznie musi to być wina soku...

Wiele tutaj osób bije soki DNA nawet po 4ml i nikt nie narzekał na jakikolwiek dyskomfort po iniekcji...
Sam biłem z DNA test enan , propa , tren A , od niedawna lecę T-400 i nigdy nie miałem żadnego problemu z bólem , znajomy to samo leci T-400 teraz dorzucił master A i nic nie mówił o bólu po iniekcji a wręcz jest mega zadowolony z soków...
Po Androchem , Nanda , Kuwait , Alpha Zeneca również zero jakiegokolwiek dyskomfortu dlatego trzymam się tych labów bo nie ma po nich żadnych problemów a do tego środki działają elegancko....

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-08-15 21:01:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 264 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218821
Jest to chyba już 6 strzał z tej firmy i za każdym razem mam to samo dyskomfort i lekka opuchlizna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 507 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5603
Pewnie ręką ci się trzęsie i włókna niszczysz , więc boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
meirii
Pewnie ręką ci się trzęsie i włókna niszczysz , więc boli
Moja osobista pielęgniarka mi robi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya