SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1068715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8195 Napisanych postów 14138 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314003
Bo t400 andro i prop zawsze mnie bolalo a za to inne srodki nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
daniel2237
Pytanie o npp wybor mam taki: Hilma , Sis , Bm , Vedi Pharma mam dostep do wszystkiego z Androchemu ALE bije tera t400 i jeszcze nigdy tak dupy mi nie urywalo wiec obawiam sie zrobic zakupow z tego laba ..

Weź fiolkę na próbę i zobaczysz czy jest ok

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14025
dmq92
Bo t400 andro i prop zawsze mnie bolalo a za to inne srodki nic.

to moze zmienie na cypio i wleci npp , opcja krzykacza tez dobra bo cos kusi mnie te Vedi a cena ta sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11031 Napisanych postów 60349 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 696838
daniel2237
Pytanie o npp wybor mam taki: Hilma , Sis , Bm , Vedi Pharma mam dostep do wszystkiego z Androchemu ALE bije tera t400 i jeszcze nigdy tak dupy mi nie urywalo wiec obawiam sie zrobic zakupow z tego laba ..

Może jesteś uczulony na któryś środek zawarty w T-400...osobiście biłem ten test jak i prawie wszystkie pozycje z asortymentu Androchem i nigdy żadnych problemów z bólem nie miałem....kilka lat opierałem/opieram cykle na środkach Androchem i za każdym razem wszystko działa bez zarzutów...npp mają naprawdę bdb...
Z pozostałych firm które wymieniłeś nie miałem styczności....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14025
Lux1980
daniel2237

Weź fiolkę na próbę i zobaczysz czy jest ok

tez tak myslalem ale mam jeszcze 2 flakony t400 i musze je przemeczyc jakos , troche lipa dokladac 2 bolacy srodek jesli taki bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
pawel82
daniel2237

Może jesteś uczulony na któryś środek zawarty w T-400...osobiście biłem ten test jak i prawie wszystkie pozycje z asortymentu Androchem i nigdy żadnych problemów z bólem nie miałem....kilka lat opierałem/opieram cykle na środkach Androchem i za każdym razem wszystko działa bez zarzutów...npp mają naprawdę bdb...
Z pozostałych firm które wymieniłeś nie miałem styczności....

problem w tym ze to nie pierwsze t400 jakie uzywam bylo pare innych labow i bez zadnych problemow , Andro bardzo chwalone wiec myslalem ze mam dobre zrodlo tera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2627 Napisanych postów 2873 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 42350
Zrobisz jak uważasz, ale nie ma co skreślać firmy przez jeden środek . Ja np susty nie toleruje z andro , a za to resztę środków wchodzi jak w masło , nawet prop , co wielu innych boli

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zaryzykuje i uderze w to npp , hcg mam wrazenie ze dziala a po sally z potelepalo mnie dzis jak po klenie wszystko z andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
No ja po trenie latałem po ścianach

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzieki dlugiego trena planowalem po npp ,pierwszy kontakt wiec obawe mam przed sidami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy