SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 328816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4426 Napisanych postów 43255 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 536319
Lordwais
wlasnie bede ruszal z masterami DNA tylko trena skoncze, kolezka leci dlugiego i chwali

Tren A cze E leciałeś ??? Bo właśnie się przymierzam do krótkiego...z opinii znajomych podobno zayebisty...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4426 Napisanych postów 43255 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 536319
Remek2012
Panowie
Master e mnie interesuje
Czy DNA warte ?
Czy może macie sprawdzone
Dzięki

Spokojnie możesz brać , dobry master...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7723
Boom lab jakieś Opinie? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 775 Napisanych postów 1226 Wiek 39 lat Na forum 185 dni Przeczytanych tematów 19549
Nie znany u mnie wogole . Ale po nazwie , to faktycznie może być boom , ale nie wiadomo w która stronę .......

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
pawel82
Lordwais
wlasnie bede ruszal z masterami DNA tylko trena skoncze, kolezka leci dlugiego i chwali

Tren A cze E leciałeś ??? Bo właśnie się przymierzam do krótkiego...z opinii znajomych podobno zayebisty...

A może ktoś inny jeszcze leciał tren A z DNA ????

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1662 Napisanych postów 5988 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73609
robertjudi
Panowie jakiej firmy dobra oxa żeby faktycznie była tam oxa a nie meth+wino...

Przerabialem i kazda dzialala jak nalezy. Bez zauwazalnej roznicy:

Biosira
Balkan
Shree
Prl
Bioniche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 1986 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39383
pawel82
Lordwais

tren acet

Lordwais
u mnie nic nie ubija, leci teraz bold/cyp BM i tren ace kenwo lotka e3d i takie mialem wyniki w lutym, wczesniej lecial bold i test moderiona i bylo podobnie tylko test troche nizej byl 40 pare, prolka mi wzrosla po dolozeniu trena bo wczesniej w dole normy byla

z DNA tylko dhb przybilem na testa ale odstawilem, kumpel leci dhb test i master dlugi wlasnie, tutaj info wrzucalem z fotkami jego mastera, ja koncze trena i bede wbijal miks mastera krotki/dlugi DNA i caly czas bold/cyp BM bedzie lecial

https://www.sfd.pl/Dihydroboldenone_a_boldenon_ktos_cos_-t1186559-s7.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
Remek2012
Panowie
Master e mnie interesuje
Czy DNA warte ?
Czy może macie sprawdzone
Dzięki

Z sprawdzonych na sobie Nexium, Ions. Z takich co bija znajomi i slyszy sie dobre opinie Vertex, Genamed, Alpha Pharma, Wellona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 676 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44710
robertjudi
lasican1
robertjudi
Panowie jakiej firmy dobra oxa żeby faktycznie była tam oxa a nie meth+wino...

Andro możesz podjadać

Było to badane?

Oxa Nexium oraz Ions od siebie polecam w 100%.
Nexium jedne badania robione przez znajomego, drugie znalezione w necie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Lordwais
pawel82
Lordwais

tren acet

Lordwais
u mnie nic nie ubija, leci teraz bold/cyp BM i tren ace kenwo lotka e3d i takie mialem wyniki w lutym, wczesniej lecial bold i test moderiona i bylo podobnie tylko test troche nizej byl 40 pare, prolka mi wzrosla po dolozeniu trena bo wczesniej w dole normy byla

z DNA tylko dhb przybilem na testa ale odstawilem, kumpel leci dhb test i master dlugi wlasnie, tutaj info wrzucalem z fotkami jego mastera, ja koncze trena i bede wbijal miks mastera krotki/dlugi DNA i caly czas bold/cyp BM bedzie lecial

https://www.sfd.pl/Dihydroboldenone_a_boldenon_ktos_cos_-t1186559-s7.html

Myślałem że biłeś z DNA tren A....
U mnie bardzo zachwalają trenik z DNA , podobno kosa... ale byłem ciekaw opinii jaka jest w innych częściach PL...

Słowo na ulicy..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1