SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19703 Napisanych postów 67372 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560930
Ment Squibb & Aquila niedługo wchodzi do rozkładu jazdy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4128 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289564
prz1993
rkarpinski
skyboom
pany lab king pharm? wbijaliście coś z tego? warte uwagi? ogólnie o menta się rozchodzi

Jak Ment to Andro.

Dokładnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 615 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14543
Takie pytanie do starszych czy jest jeszcze jakieś UG co produkuje silabolin , 20 lat temu na silabolinie i rakietach plus cetabon to życiówkę się robiło jakoś ucichło o tym środku a wiem że ruski już wycofały dawno to z produkcji a żaden ze znanych mi UG labow tego nie ma w ofercie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 240 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 16502
wouk
Takie pytanie do starszych czy jest jeszcze jakieś UG co produkuje silabolin , 20 lat temu na silabolinie i rakietach plus cetabon to życiówkę się robiło jakoś ucichło o tym środku a wiem że ruski już wycofały dawno to z produkcji a żaden ze znanych mi UG labow tego nie ma w ofercie .

Z tego co dobrze chyba pamietam to
jeszcze Squibb powinno miec to w ofercie
ale to pewniejsze info ci dadza co sa na bierzaco w temacie ich oferty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 140 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22609
J/w squibb to ma w ofercie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1542 Napisanych postów 10693 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447104
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 956 Napisanych postów 11327 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190654
wouk

Squibb ma w ofercie jeszcze chyba jakieś resztki (wersja oralna) zostały, u nie których znajomych starszych z PC to wzdychają o tym środku. Na menta z squibb będę wchodził po redukcji z DHB i cypkiem zobaczymy czy dobrze porobi. Na razie zbieram sie po nawrocie boreliozy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 367 Napisanych postów 1011 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30737
erwinoos
a jak ment z Nexium, również chwalony jak Androchem?

Lecę drugi tydzień. Pierwsza styczność z mentem. Nabicie lepsze i tyle co mogę powiedzieć bo za dużo zmiennych. Powrót na silke, zmiana diety itp ale owszem po nabiciu widać ze coś tam siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1542 Napisanych postów 10693 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 447104
jakby ktoś miał więcej opinii to śmiało piszcie, chociaż widzę, że głównie Andro zbiera bdb opinie jesli chodzi o ment w obu labach stężenie to samo 50mg/1ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2172 Napisanych postów 4001 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 93669
Tak. Jeśli jakiś lab pisze na etykiecie że ma więcej to można lekko wątpić że pisze prawdę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

FAME