SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4295675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 445 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11773
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 469 Napisanych postów 1397 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 107183
Teście z Moldavi działały ale jak oxa to nie mam pojęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3513
BIA PHARMA ktoś coś słyszał? Podobno stosunkowo nowy lab? Prop działa konkret A reszta? Jakoś odnoga Remedium bo podobne butle mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11297
Nie wiem bo nie biłem ale jak masz to bij, jak nie będzie problemów (jakieś zapalenia itp.)To po paru szotach zrób badania i będziesz wiedział czy siedzi tam to co ma siedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 268 Wiek 52 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 73630
Jakie opinie ma obecnie Medical Pharma? Miałem do wyboru Sustanon od Vertex oraz własnie od Medical Pharma i wybrałem na próbę właśnie Medical Pharma. Zamierzałem oprzeć swoje cykle na produktach tej firmy ponieważ na pierwszy rzut oka bardzo ładnie i profesjonalnie wykonane oraz cenowo przyzwoicie. Dlatego moje pytanie czy warto, czy nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2977 Napisanych postów 5003 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45823
Brałbym Vertexa, bo wszyscy znają i nikt nie narzeka. Medicala nie znam.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 1488 Wiek 42 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 11297
Jw, też wziął bym Vertexa bez zastanowienia, właśnie biję i klepie jak trzeba
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11157 Napisanych postów 51656 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z jakiej firmy GW50516? Mam obecnie z NEW AGE i mam wrażenie, że masa mi rośnie na niej coraz bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42984
A co ma GW do masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17292
Medipharma i turamed z tego labu? Ktoś może szamie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium