SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103613
Potrzebuję anapolon. Mam do wyboru Panax, Ions i Vertex. Który wg Was pewniejszy?

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Wszystkie powinny być ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Mahler
Potrzebuję anapolon. Mam do wyboru Panax, Ions i Vertex. Który wg Was pewniejszy?

Z wymienionych brałem z ionsa, działał jak należy. Panax i vertex również powinny być w porządku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Mahler
Potrzebuję anapolon. Mam do wyboru Panax, Ions i Vertex. Który wg Was pewniejszy?
Aktualnie leci panax u mnie i działa bez zarzutu z opini znajomych reszta też ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Zaborka
Siema clen johe idzie dostać dobra ?


Dna Balkan testowane w ostatnim czasie cleny,
Wczesniej tez wspomniany juz Db pharm,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Horacy11
Zaborka
Siema clen johe idzie dostać dobra ?


Dna Balkan testowane w ostatnim czasie cleny,
Wczesniej tez wspomniany juz Db pharm,


Joha andro
Clen nowe nexium podobno ok
Nie wiem jak db bo ostatnio mieli lipę jak wszyscy mieli lipę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 503 Wiek 2 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6809
Mam clena z bayera. Odpocznę 2 tyg od Sally i wchodzę. Jakieś opinie o firmie ? Bo mam na próbę ale chce załatwić więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Tych bayerow to juz była masa od złomów po dobrze dzialajace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387300
Wosjkowyy
Mam clena z bayera. Odpocznę 2 tyg od Sally i wchodzę. Jakieś opinie o firmie ? Bo mam na próbę ale chce załatwić więcej


jak juz masz to lec a na przyszlosc ja bym sie osobiscie trzymal z daleka od tego labu.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10212
jaaaaa85
Gdzie tak było bo napewno nie w panaxie a jak tak to pokaz te badania bo z tego co pamiętam ktoś o tym ostatnio pisal i to napewnonie było w panaxa
Co do pimpowania to nie wiem gdzie jest pimpowamy bo napewbo nie tu bo tu jest najeżdżanie na Panaxa przez niektóre osoby,tylko zeby one sobie przypomniały jak pimpowaly super lab DNA ze 2lata wstecz


Panax to bd firma
I nie musi się bronić na SFD .
przeciwnicy i zwolennicy , jak to się ma w branży . Ale oczernianie bez papieru to już przesada . Środki były badane i to tyle . Ludzie biją i nikt nie narzeka. Co do dna to dla mnie to jest totalny kiibel i nie wiem jak można płacić za to hajs
5

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej