SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9140
cena?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3169 Napisanych postów 12923 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 362385
Maj 20
cena?

tutaj niestety nie zadajemy takich pytan

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 339 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35919
Zakupilem dzisiaj pregnyl MSD apteka. Jeśli nie jest już produkowany to znaczy że to wałek? Nie wygląda, w środku jest ulotka i wygląd jak oryginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219174
omegatmzsp
Zakupilem dzisiaj pregnyl MSD apteka. Jeśli nie jest już produkowany to znaczy że to wałek? Nie wygląda, w środku jest ulotka i wygląd jak oryginał
Z jaką datą masz?jakieś resztki w aptekach są jeszcze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1836 Napisanych postów 5477 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79627
Dille też mogą mieć zachomikowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 877 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 71324
Npp, deka, master p i tren a z Wellony. Ktoś bił ostatnio zwłaszcza dwa ostatnie? Testy to wiem, że dobre bo ssm cypio ponad rok lecę. Tren kiedyś bardzo chwalony a jak teraz???

Provi Actiza działa???

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47880 Napisanych postów 295437 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1443287
21dorian21
Npp, deka, master p i tren a z Wellony. Ktoś bił ostatnio zwłaszcza dwa ostatnie? Testy to wiem, że dobre bo ssm cypio ponad rok lecę. Tren kiedyś bardzo chwalony a jak teraz???

Provi Actiza działa???

Bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47880 Napisanych postów 295437 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1443287
omegatmzsp

Pewnie ze nie oznacza to walka, sam mam 15 op odlozone apteki
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 8445 Napisanych postów 14472 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 315703
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1836 Napisanych postów 5477 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79627
21dorian21

Provi Actiza działa???

Ja z wellony byłem zadowolony swego czasu, jak przechodziłem na trena z trena nexium to nie czułem ani nie widziałem różnicy w sylwetce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

sosy