SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 594 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9821
cena?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3183 Napisanych postów 13234 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366868
Maj 20
cena?

tutaj niestety nie zadajemy takich pytan

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 344 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36679
Zakupilem dzisiaj pregnyl MSD apteka. Jeśli nie jest już produkowany to znaczy że to wałek? Nie wygląda, w środku jest ulotka i wygląd jak oryginał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 310 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 220686
omegatmzsp
Zakupilem dzisiaj pregnyl MSD apteka. Jeśli nie jest już produkowany to znaczy że to wałek? Nie wygląda, w środku jest ulotka i wygląd jak oryginał
Z jaką datą masz?jakieś resztki w aptekach są jeszcze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5990 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84230
Dille też mogą mieć zachomikowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 885 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72556
Npp, deka, master p i tren a z Wellony. Ktoś bił ostatnio zwłaszcza dwa ostatnie? Testy to wiem, że dobre bo ssm cypio ponad rok lecę. Tren kiedyś bardzo chwalony a jak teraz???

Provi Actiza działa???

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 51529 Napisanych postów 307780 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1487608
21dorian21
Npp, deka, master p i tren a z Wellony. Ktoś bił ostatnio zwłaszcza dwa ostatnie? Testy to wiem, że dobre bo ssm cypio ponad rok lecę. Tren kiedyś bardzo chwalony a jak teraz???

Provi Actiza działa???

Bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 51529 Napisanych postów 307780 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1487608
omegatmzsp

Pewnie ze nie oznacza to walka, sam mam 15 op odlozone apteki
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9340 Napisanych postów 15964 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 323231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5990 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84230
21dorian21

Provi Actiza działa???

Ja z wellony byłem zadowolony swego czasu, jak przechodziłem na trena z trena nexium to nie czułem ani nie widziałem różnicy w sylwetce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya