SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2814406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 368 Wiek 28 lat Na forum 299 dni Przeczytanych tematów 4821
meirii
lodzianin1
Masz tyle dobrego gw na rynku ja bym nie kombinował

W jakim sensie nie kombinował? To moja 1 styczność z takimi rzeczami więc nie bardzo wiem co jest 5.

Ty rzadko się dowiesz co jest 5 skoro wg ciebie polecanie = pimpowanie ....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11995
wincol
W sensie znalazl znana pewna firmę

Skad mam wiedzieć która jest pewna jak w tym nie siedzę?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2044 Napisanych postów 23611 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 392201
Nie znasz pewnych firm które robia saa i mają Gw w ofercie?
Np. Panax czy Androchem albo Ions
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 1223 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 99938
Właśnie w jego oczach jesteś pimper :D
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 1478 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 11244
Ja jak w czymś nie siedzę to się za to nie biorę
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 391 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18855
Panax i Armabol, czy ktoś kto brał może potwierdzić ze wchodzą bezbolesnie? Bije ed wiec żadnen dyskomfort czy obrzęki po strzale nie wchodzą w grę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 78941 Napisanych postów 344833 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610577
Wez flakon i sprawdź u jednego bezboleśnie u innego może być odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 814 Napisanych postów 13676 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 124201
meirii
wincol
W sensie znalazl znana pewna firmę

Skad mam wiedzieć która jest pewna jak w tym nie siedzę?

GW z Androchemu brały chłopaki u mnie i byli zadowoleni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8677
weex
Panax i Armabol, czy ktoś kto brał może potwierdzić ze wchodzą bezbolesnie? Bije ed wiec żadnen dyskomfort czy obrzęki po strzale nie wchodzą w grę
Ja wbijam panax i paru moich kolegów i na żaden ból nie narzekamy. Nawet teść lepiej wchodzi mi panax niż sody który lab też bardzo lubię i chwale. U kogoś może być odwrotnie. A jak tobie będzie olej leżał nikt nie wie weź na próbę i stestuj na sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 30 Wiek 175 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1473
hks1950
Jakie firmy polecacie w UK?

Androchem jest w uk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Sztos