SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 278394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 472
Sustaject androchem zero różnicy, jutro badania będą to prześle, już pare osób stwierdzilo ze andro leci w ch**a teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4110 Napisanych postów 41377 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 522533
JakoCalisthenix
Sustaject androchem zero różnicy, jutro badania będą to prześle, już pare osób stwierdzilo ze andro leci w ch**a teraz.

Wrzuć badanie to pogadamy o ile w ogóle te badania będą prawdziwe bo coś mi się wierzyć w to nie chce...
Od kilku lat głównie opieram cykle na labie Androchem i jeszcze nigdy się nie zawiodłem , wszystko zawsze działa bardzo dobrze...
1

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 8410 Napisanych postów 21538 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4110 Napisanych postów 41377 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 522533
Pewnie że nie uwierzę bo na własnej skórze przez kilka lat się przekonałem że Androchem to naprawdę dobry lab i zawsze wszystko śmiga elegancko

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3561 Napisanych postów 9524 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 286511
Świeże konto to wiarygodny gość na bank.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 472
8 tydzień. 500mg week. Od tygodnia sobie wbijam 1500mg dla zabawy bo czuje ze to sam olej. Jestem na tym forum od 3 lat i piszę to bo ostatnio pare osób tez zauwazylo ze andro sie zepsul, a ja nie eierzylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
I tak sobie dla zabawy wbijasz sam olej tak ? szkoda gadać...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No żeby zobaczyć czy chociaż zanizone stężenie, czy kompletnie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3561 Napisanych postów 9524 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 286511
W 3 lata 44 tematy przeczytałeś. No to faktycznie aktywny z Ciebie gość. Weź zawin się stąd bo i tak nikt twoich bredni nie bierze pod uwagę.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-07 14:01:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Myślisz że lubię sobie na forum pop******ic? Nie spełna rozumu? Towar który wszyscy zachwalaja jak owieczki jest ewidentnie lewy, więc sam sie zawin z tym andro, potwierdzą to osoby które bily ostatni wypust jestem pewien.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Masa