SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Aha czyli bie mogę mieć dobrego zdania o labie który badam i którego używam bo jestem w układzie tak? XD miej sobie zdanie jakie chcesz. każdy ma prawo do swojego

Wyparował bo obrażał ludzi w dyskusjach, i za to dostał bana

Jak chcesz prime to weź flakon i zbadaj sobie to najlepszy sposób a badanie kosztuje tyle co 1.5 flakona wiec wydatek śmieszny
Nawet Ci dam namiar na lab w którym badam jak chcesz. 200 zł za badanko bierze pani, bardzo miła i szybko sobie radzą.


Czasy kiedy badania to był rarytas teraz każdy kiep może sprawdzić co wbija. Tylko troszeczkę trzeba się zainteresować i zapłacić pare groszy.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2022-01-26 17:40:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Poczekam na opinie tych co biją ... jedna jest , może Jeszce ktoś się znajdzie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21363 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868862
Że ja? Jedynie prosiłem o pokazanie tego badania, bo te które ja widziałem wychodziły bdb. Sam primy Sody nie biłem, żeby nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Jurgen99
Poczekam na opinie tych co biją ... jedna jest , może Jeszce ktoś się znajdzie .


Panaxa jak masz to masz sprawdzona prime Andro tez u mnie chwala
Vertex nie ma primy a tez dobry lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Prosisz o opinię a później sobie wybierasz która jest wiarygodna a która nie ? Żadna nie będzie bardziej wiarygodna jak badanie więc jak taki nieufny jesteś to zbadaj i nie będziesz miał wątpliwości, zrobisz zapas i problem z gowy ...

Ja odoabscie bilem prime Nexium i Sody , obie tak samo dobre w moim odczuciu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Nexium tez bilem swojego czasu działała ale nie badalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
Tak szczerze dla porównania jest duża różnica pomiędzy masterem a primą ? Warta gra świeczki? Vial na 2 tyg minimum z primo i trochę trzeba ciągnąć imprezę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Tak to totalnie różne środki. Roznice czuc od razu.
Tyle ze jak hajs cię ogranicza to nie ma sensu. Bo wychodzi jak gh prawie


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2022-01-26 17:54:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 27 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 346
W podobnych dawkach do masta co będzie bardziej anaboliczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Ja osobiście tam wielkie roznicy nie czuje, ciężko to opisać ogole. Tak w najprostszym języku , może malo fachowo ale to co widac ,na masterze jakby bardziej sucho, więcej żył. Na primie pełniejszy wygląd mam wrażenie niż na masterze , silowo chyba podobnie w obu przypadkach fajnie na plus nawet będąc na deficycie


Zmieniony przez - wincol w dniu 2022-01-26 18:05:15
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium