SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4121064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1356
Wrócę tylko jeszcze do tematu tych kryształków na dnie flakonika. Przyznam się, że nie chciało mi się czytać ulotki dołączonej do teścia bo mały druczek ale jest tam wyraźnie napisane, że w razie kryształków podgrzać lub potrząsać. Zamykam temat. Dzięki.







Zmieniony przez - protonvit w dniu 2023-04-05 22:32:35

Zmieniony przez - protonvit w dniu 2023-04-05 22:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
Zrób jak w ulotce. Nam nadzieję, ze Twoja dupa to wytrzyma

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 586 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11248
Eee tam, dawno temu biłem Winstrol na oleju od Syntholan, przy temperaturze pokojowej to był jeden wielki kryształ i żadnej tragedii nie było, dupy też nie urywał. A działał jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6415
Ja jakbym miał taki problem z sokiem to bym wodę w garnku trzymał na 36° , wykapal fiolkę i obserwowal czy jest rozpuszczone.Jak tak to bym bil bo niżej temp w miesniu nie zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1205
Jak na czas dzisiejszy cypionat z androchem chodzi mi bardziej o stasny zapalne czy sa jakie po lotce problemy brać w ciemno bo mam jeszcze do wyboru novo pharm i wynalazek z monster lab ale słyszałem ponoć że potrafi urywać pośladek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 15 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3858
YelouBanana
Jak na czas dzisiejszy cypionat z androchem chodzi mi bardziej o stasny zapalne czy sa jakie po lotce problemy brać w ciemno bo mam jeszcze do wyboru novo pharm i wynalazek z monster lab ale słyszałem ponoć że potrafi urywać pośladek


Obecnie używam testa enanthate z Androchem zero bólu po iniekcji ,za kilka dni wchodzę na cypionat .
Androchem b.dobre ma opinie więc będziesz zadowolony.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
YelouBanana
Jak na czas dzisiejszy cypionat z androchem chodzi mi bardziej o stasny zapalne czy sa jakie po lotce problemy brać w ciemno bo mam jeszcze do wyboru novo pharm i wynalazek z monster lab ale słyszałem ponoć że potrafi urywać pośladek


Bierz AC
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Androchem możesz śmiało brać. Nigdy nie miałem ja, ani kumple z realu jakichkolwiek problemów po nim.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
witam npp,prop,enan,bold i tura z elephant pharma ktoś przerabiał,jak w ocenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 718 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52874
zobaczymy jak clen od nich dzis startuje/wbije kilka lotek propa i skoczymy na badania testa bo oponie są podzielone a raczej niedzialajacego testa trafic ciezko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium