SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem turę nexium i genamed nie było ruznic. Leży lertex za jakiś czas spróbuję
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62189
miniasmoker
Witam.
Ktoś podjada provi ze swissa ? Jak opinie ? Podrób dotąd nie spotkałem a wychodzi ekonomicznie.


Od dawna przeszedłem na Swissa z Bioniche i śmiga elegancko.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 190
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 190
dostępne nexium ions vertex genamed swiss malay ceny bardzo podobne, i tu moje pytanie możecie mi podzielić laby od najlepszego do najgorszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
miniasmoker
Witam.
Ktoś podjada provi ze swissa ? Jak opinie ? Podrób dotąd nie spotkałem a wychodzi ekonomicznie.


Proviron Swissa jest spoko.

kowal15151
Siema.
Ture z jakiego labu byście brali?
Genamed
Wertex
Nexium


Ja lubie blistry więc wybrałbym Vertexa.

Co do działania to każda z wyżej wymienionych jest spoko, pewne firmy.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niema różnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Boski Lolo
dostępne nexium ions vertex genamed swiss malay ceny bardzo podobne, i tu moje pytanie możecie mi podzielić laby od najlepszego do najgorszego


to jakby Ci kazali powiedziec ktore dziecko najbardziej kochasz.... wszystkie eleganckie...chociaz o malayu sie slyszy rozne opinie :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
J/ w , co do malaya to się słyszy ze loteria
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7604
Halotestin - KeiFei/Swiss Ktoś testował? Opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15647 Napisanych postów 17738 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194827
miniasmoker
Witam.
Ktoś podjada provi ze swissa ? Jak opinie ? Podrób dotąd nie spotkałem a wychodzi ekonomicznie.

Ja czasem wrzucę na lepsze samopoczucie i działa elegancko.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej