SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 320169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 328 Napisanych postów 4170 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114330
Brałem turę nexium i genamed nie było ruznic. Leży lertex za jakiś czas spróbuję
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 146 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39849
miniasmoker
Witam.
Ktoś podjada provi ze swissa ? Jak opinie ? Podrób dotąd nie spotkałem a wychodzi ekonomicznie.

Od dawna przeszedłem na Swissa z Bioniche i śmiga elegancko.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 215 dni Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 174
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 215 dni Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 174
dostępne nexium ions vertex genamed swiss malay ceny bardzo podobne, i tu moje pytanie możecie mi podzielić laby od najlepszego do najgorszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 426 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4938
miniasmoker
Witam.
Ktoś podjada provi ze swissa ? Jak opinie ? Podrób dotąd nie spotkałem a wychodzi ekonomicznie.

Proviron Swissa jest spoko.

kowal15151
Siema.
Ture z jakiego labu byście brali?
Genamed
Wertex
Nexium

Ja lubie blistry więc wybrałbym Vertexa.

Co do działania to każda z wyżej wymienionych jest spoko, pewne firmy.
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 328 Napisanych postów 4170 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 114330
Niema różnicy

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26566
Boski Lolo
dostępne nexium ions vertex genamed swiss malay ceny bardzo podobne, i tu moje pytanie możecie mi podzielić laby od najlepszego do najgorszego

to jakby Ci kazali powiedziec ktore dziecko najbardziej kochasz.... wszystkie eleganckie...chociaz o malayu sie slyszy rozne opinie :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 720 Napisanych postów 1170 Wiek 39 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 18804
J/ w , co do malaya to się słyszy ze loteria
1

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5912
Halotestin - KeiFei/Swiss Ktoś testował? Opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 945 Napisanych postów 1840 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76433
miniasmoker
Witam.

Ja czasem wrzucę na lepsze samopoczucie i działa elegancko.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1