SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2599862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 339 Napisanych postów 960 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21589
Żubroń
Siema, dawno mnie tu nie było, więc czas nadrobić... Jakiś czas temu na znanym portalu pojawiły się badania, z których wynikało, że w hcg Panaxa nie ma hcg (0%). No i że ogólnie wszystkie laby mają problem z hcg, że wszystko gruuubo zaniżone. Teraz wskoczyłem na pct, cykl był dwuletni: nandro, meta/Antek inj , trochę Trena po drodze, ment... więc dosyć grube środki. Otóż po 3 filolkach (niemal 3 tyg brania), taki wynik testa.

Nie chce Cie nartwic ale jeszcze może się utrzymywać syntetyk. Mówię tylko z własnego doświadczenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 273 Napisanych postów 1208 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98702
Egon33
lodzianin1
Andro cały czas na topie

Jak i ostro tu pimpowany, w relacji cena jakość niestety są lepsi i też sprawdzeni .

Cena wiele osób może mieć dużo lepsze niż Ty więc to nie wyznacznik a co do jakośći to ciekaw jestem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1469 Napisanych postów 1368 Wiek 47 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 165496
Nie martwisz mnie. Schodziłem propem i swoje odczekałem zanim weszło hcg
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 339 Napisanych postów 960 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21589
Zdarzaly się przypadki ze zamiast propa był długi estr lub mieszanka we wszystkich wersjach testosteronu. Ale to oczywiście marginalne przypadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 615 Napisanych postów 1413 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10679
jarek12343
test ciązowy pokaże czy hcg działa?

Testem ciążowym się nie sugeruj bo nie jest wiarygodny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 490 Napisanych postów 17880 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 149020
Egon33
lodzianin1
Andro cały czas na topie

Jak i ostro tu pimpowany, w relacji cena jakość niestety są lepsi i też sprawdzeni .

Andro od lat na topie ,ja tylko przejechałem się na turze i hmg
Reszta super
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10019
Co sądzicie o firmie Golden Labs i Invincible Pharmacy?

Zmieniony przez - Diameter w dniu 2022-09-11 17:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 140 Napisanych postów 75 Wiek 40 lat Na forum 173 dni Przeczytanych tematów 1222
Ja na przykład sądzę że,nie użyłbym żadnego nawet jeśli miałbym przerwać cykl bez odbloku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 124 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2182
Sparta pharma jakieś opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 76109 Napisanych postów 340880 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1597911
Kolejny jakis wynalazek
Nie słyszałem nawet szczerze o takim labie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Casein