SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 116 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3622
Kumpel leci testa z Virtutis i jest zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902285
pawel82
rogidogi
DNA npp ktos lecial/leci? I jak orale z tego laba glownie chodzi mi o winko/ture? Ode mnie tylko oxe jedna osoba zaczela ale to nie jest w moim zainteresowaniu akurat.

DNA środki inj/oral zgarniają same pozytywne opinie...prop , test enan , tren A biłem osobiście , wszystko działa elegancko...znajomy ciśnie T-400 , powiedział że już nie chce innego testa , zadowolony max..!
Także śmiało , nie ma się co zastanawiać , reszta środków też pierwsza klasa...



Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-30 16:17:54



Dodam od siebie że lecę mastera długiego DNA i forma robi się kosiarka więc działa pięknie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Master enan dna leci od maja,bardzo dobry towar
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Npp dna lecę libido w dół czuję że działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Lece na BM aktualnie wszystko git, ale jeden ziomek przeskoczyl na prop/tren DNA zadowolony kolejny test/bold/oxa teraz tez zmienil bo wychodzi taniej. Cykl bedzie dlugi wiec perspektywa oszczednosci a jakosc tez dobra daje do myslenia bo jak slysze opinie to same na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
aaa_quality
brał ktoś propa albo długą deke od genamed?


bralem, genameda przerobionego mam calego. propa i deke maja bardzo dobre wiec bij smialo

Ezabiel
Panowie
Wellona, Kuwait czy Panax. Prop i npp, w który inwestować?


wellona pewniak w moim rejonie. sam wbijam teraz ich towar i nie ma sie do czego przyczepic. tanio i dziala zaj**iscie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
Dna sie ładnie wbiło na rynek ,opinie zbiera dobre wszędzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
Koks1000
aaa_quality
brał ktoś propa albo długą deke od genamed?


smialo...sprawdzona marka :)


Moj ulubiony lab :) nie spotkalem jeszcze tak taniego labu, przy tym dziala znakomicie, zlego slowa powiedziec nie moge, jeszcze nigdy mnie nie zawiodl.

Ezabiel
Panowie
Wellona, Kuwait czy Panax. Prop i npp, w który inwestować?


Wellona fajnie wyglada i powiem Ci ze dziala super. Znajomu mi to zachwalal, nie chcialo mi sie zmieniac firmy bo jestem do genameda przyzwyczajony no i cena gra duza role. Fakt ze wollona wyszla odrobinke drozej ale nie zaluje, dziala super i mimo wszystko wzgledem innych labow jest tanio.

marsaw801
Jak z działaniem srodków virtutis-pharma testuje ktoś?


Hcg i t3 maja spoko a jak inne nie mam zielonego pojecia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 50 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 796
ment magnusa ktos cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Panowie co polecacie z tych 3 labów?
Jakieś opinie? Ogólnie chodzi o enana ale chętnie poznam opinie ogólne
Alchemia
Europharmacies
Sterling knight
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium