SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4094072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114050
Nie wiem jak master ale test e bilem dłuższy czas i śmiało mogę polecić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
lodzianin1
Soda jeszcze jest ?
. Chyba musiały resztki dillowi zostać bo też nie słyszałem żeby dalej klepali ten lab
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Panowie melanotan2 z panaxa lub imperiala jest coś wart bo kompletnie z tym nie jestem w temacie środek na pierwszy raz że tak powiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402402
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
modlic
Natural100procent
Czy ktoś poleci jakiś dobry mix tren, prop, master? I jeszcze jedna ważna rzecz, jak dodać zdjęcie profilowe :D??

Spróbuj na kompie. Mnie się tak udało.


AC ma dobrego tzw one-ripa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 660 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40018
Pomperiusz
Panowie melanotan2 z panaxa lub imperiala jest coś wart bo kompletnie z tym nie jestem w temacie środek na pierwszy raz że tak powiem ?

Używałem zeszły sezon z panaxa, jeden flakon styknal i byłem jak arab ;)

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15636
Soda jest okej ale test ostatnio szedł pod etykietą Schweizer Pharmacie i to jest to samo, nie wiem jak z resztą produktów i czy to już stała zmiana brandu. Pewnie z czasem się okaże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
LevelPl
Pomperiusz
Panowie melanotan2 z panaxa lub imperiala jest coś wart bo kompletnie z tym nie jestem w temacie środek na pierwszy raz że tak powiem ?

Używałem zeszły sezon z panaxa, jeden flakon styknal i byłem jak arab ;)
. Ewentualnie mam też do wyboru endogenica a tam to chyba warto dopłacić bo i hcg mają okej to i to tymbardziej myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21524 Napisanych postów 30776 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870342
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 3 lata Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 923
LDL
modlic
Natural100procent
Czy ktoś poleci jakiś dobry mix tren, prop, master? I jeszcze jedna ważna rzecz, jak dodać zdjęcie profilowe :D??

Spróbuj na kompie. Mnie się tak udało.


AC ma dobrego tzw one-ripa


AC że Androchem?
Teraz myślę właśnie nad Androchem i Nexium, ale mam jeszcze 22ml tego co wcześniej wziąłem więc już to przybije i będę obserwować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium