SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
pomagałem ludziom z pct na różnych hcg i praktycznie zawsze wszystko zaskakiwało ,sam biłem ovi i był ok,biłem andro jak nie było apteki i gitarka
jak jest apteka dopłacam i biorę aptekę proste
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1652 Napisanych postów 3682 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39052
Wojmir28
Coś dużo źle przechowywanych sztuk się trafia wielu ludziom.


I co w tym dziwnego? Jeśli z jednej piwnicy szło? Jeśli dil w bagażniku w lato w aucie trzymał w trzech torbach w 38 stopni?

Test ma LOGIKĘ. Jeśli 10 osób mówi że nie działa(nawet poparte badaniami) a 2 mówią że działa(poparte badaniami) to LOGICZNY wniosek jest taki, iż hipotezę "tam nie ma HCG" należy odrzucić, gdyż przeczą jej 2 wyniki.

To z jakiego powodu te 10 nie zadziałało to inna sprawa i można ją badać. Ale na bank proporcje nie są takie bo wiem od dila ile tego idzie. Gdyby nie działało nie szło by tak jak idzie.
5

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Witam, ktoś słyszał o firmie APM ma to być nowa alchemia nowośc na rynku? Dodatkowo spytam o firme DPM i Uber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17739 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194829
Apm już grubo ponad rok jest na rynku. Tak, to nowa alchemia i działa dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 302 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8303
Wszystkie produkty sprawdzone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6903
Cypio, master e, tura - DNA czy Androchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Cypio i mastera bralem to i to. Tem sam poziom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Qweert144
Cypio, master e, tura - DNA czy Androchem?



dwie dobre firmy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
F1.08
Wojmir28
Coś dużo źle przechowywanych sztuk się trafia wielu ludziom.


I co w tym dziwnego? Jeśli z jednej piwnicy szło? Jeśli dil w bagażniku w lato w aucie trzymał w trzech torbach w 38 stopni?

Test ma LOGIKĘ. Jeśli 10 osób mówi że nie działa(nawet poparte badaniami) a 2 mówią że działa(poparte badaniami) to LOGICZNY wniosek jest taki, iż hipotezę "tam nie ma HCG" należy odrzucić, gdyż przeczą jej 2 wyniki.

To z jakiego powodu te 10 nie zadziałało to inna sprawa i można ją badać. Ale na bank proporcje nie są takie bo wiem od dila ile tego idzie. Gdyby nie działało nie szło by tak jak idzie.


Nigdy nie widziałem dowodów na działające HCG UG, znaczy raz tylko jak się pojawił Provigil z Vertutis typ na 2 paczkach się odblokował, a to było kiedy i magnus i wbite chyba z 10++ opakowań ovigilu z wielu różnych źródeł nie działało. Poza tym te dowody to tylko gadanie innych. W to nie uwierzę, bo za dużo złych doświadczeń miałem z HCG UG.
Przechowywanie to też taka bajka, jakoś HGH jeśli nasypane uczciwie działa, to dlaczego miałby być nagle problem z HCG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938523
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium