SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
1-Dna 2-Sky 3-Biosira tak bym te cleny ustawil. Wbija ktos heliosa Dna teraz?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
rogidogi
1-Dna 2-Sky 3-Biosira tak bym te cleny ustawil. Wbija ktos heliosa Dna teraz?


Bilem jak wyszedł od razu i na dzień dobry się załatwiłem bo nie wiedziałem że tam jest stężenie *2 % ale wszystkie heliosy co są na rynku z tego co słychać klepia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
flex1976
Jest zapas to można cały rok lecieć Primka nexiuma klepie


Rok zapewne nie wytrzymam, ale będę się nastawiał pewnie na 6 miechów a póżniej zobaze co dalej.
Gdzieś mi się właśnie przewineło, że ktoś u Ciebie leci tą primkę Nexiuma. Jaka dawaka ?
Dobrze wiedzieć, że pima wyszła im dobra, bo pare flaszek odłożone
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Zaucha
Clen wybor z Biosira Dna Sky?


Dna albo Sky cleno . Chociaz Biosira miala dobre orale myslalem ze ten lab juz nie produkuje .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Z Heliosów wbijam Ionsa tego nowego w tym większym stężeniu, 100mcg + 10.8mg. Działa fajnie
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82651 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699140
cruzerr
flex1976
Jest zapas to można cały rok lecieć Primka nexiuma klepie


Rok zapewne nie wytrzymam, ale będę się nastawiał pewnie na 6 miechów a póżniej zobaze co dalej.
Gdzieś mi się właśnie przewineło, że ktoś u Ciebie leci tą primkę Nexiuma. Jaka dawaka ?
Dobrze wiedzieć, że pima wyszła im dobra, bo pare flaszek odłożone


Podopieczna leci 5 tygodni
50 mg eod 150 week
Poprawa formy rewelka , sylwetka zmieniła się na duży plus . Zmiany takie już mega widoczne od 3 tygodnia .


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-05-01 19:19:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Zaucha
Clen wybor z Biosira Dna Sky?


dobre te cleny beda wszystkie,

rogidogi
1-Dna 2-Sky 3-Biosira tak bym te cleny ustawil. Wbija ktos heliosa Dna teraz?


pare osob wbija chwala tego heliosa,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 64 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 591
diablo1
Vertex tren e. Ogólnie firma ma dobre opinie z tego co tu czytam ale czy tez się to tyczy trenu e? Ktoś tu bije/bił ich tren e?


sprawdzona firma także smialo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Zaucha
Clen wybor z Biosira Dna Sky?


Krotkie redu robilem na Sky labie opinie dobra wystawiam. Dna chwala clen i helios. Biosira dawno nie uzywana.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39871
w jakie hcg teraz najlepiej inwestowac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej