SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 460819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4586 Napisanych postów 10622 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293253
Bioniche bilem bdb. Podopieczni dna bija i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 116 dni Przeczytanych tematów 555
Lordwais dzieki wezme pod uwage tez Sky. PHD Remedies dobry prop 125mg stezenie bilem przed Dna i teraz na krotkim mostku lece wlasnie na nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8181
panowie jaki teraz HCG pewne, koncze druga flaszke Ovigila ale jakos cos nie czuje za bardzo tego hcg,no chyba ze 250ui e2d szalo nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1428 Napisanych postów 1999 Wiek 39 lat Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 30290
Ovi to ja czuje jak dam 2500;)
Pewna apteka .
Andro jest chwalone

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5743 Napisanych postów 46862 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 570945
pelons123
panowie jaki teraz HCG pewne, koncze druga flaszke Ovigila ale jakos cos nie czuje za bardzo tego hcg,no chyba ze 250ui e2d szalo nie zrobi

Apteka nr.1 później Androchem , Ovigil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4586 Napisanych postów 10622 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 293253
pelons123

Nie bilem hcg ponad pol roku bije provigil podaje 250iu 2x w tyg. Po 4 strzalach wielkosc jaj i gestosc jak przed cyklem. Jak wy 2500 nie czujecie to ja nie wiem czego wy oczekujecie. Ale na bank nie tego czego powinniście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10063
pelons123

A po co rozbijasz sobie na takie male ilosci
wez sobie zrob szoty po 2500ui to musi byc dawka ktora ruszy jaja odrazu
Kazdy ogarniety w temacie Endokrynolog ci powie ze na odblok nie ma dzielenia na male dawki a juz napewno noe na takie smieszne jak 250ui
Wiekszosc z nich zaleca szoty normalnie w calosci po 5000ui
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
alex79
pelons123

A po co rozbijasz sobie na takie male ilosci
wez sobie zrob szoty po 2500ui to musi byc dawka ktora ruszy jaja odrazu
Kazdy ogarniety w temacie Endokrynolog ci powie ze na odblok nie ma dzielenia na male dawki a juz napewno noe na takie smieszne jak 250ui
Wiekszosc z nich zaleca szoty normalnie w calosci po 5000ui

A gdzie on napisał ze jest na odbloku?
Kazdy ogarnięty endo na htz zaleca male dawki a częściej. Na cyklu to tez ma sens tylko dswka mudi zodtac odpowiednio dobrana.

Z resztą temat rzeka i kszdy ma swoj rozum. Mi tam styka 500 mcg bez nandro i trenu a jsk idzie nandro to 1000 week i normalnie plodny jestem.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-09-19 14:20:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1629 Napisanych postów 11925 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155204
Z tym ciągłym podawanie hcg w trakcie cyklu to tak średnio, przynajmniej nie dla kazdego,
progesteron jak poleci za bardzo do gory to samopoczucie kaput,
jedni czuja się świetnie z hcg, inni jak ja, nie bardzo

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wlasnie z tegovco sie orientowalem to syglada to tak ze progesteron wywala na poczatmu potem powinien sie ustabilizować i to info od lekarza jak i trenera z ktorym konsultuje sie w usa. Takze testuje na sobie bo sam mam problemy wlasnie z progesteronem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WPC zestaw