SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 735 Napisanych postów 1183 Wiek 39 lat Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 19018
Susta andro & Nanda ?
Mam dwa do wyboru

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42977 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534106
Lux1980
Susta andro & Nanda ?
Mam dwa do wyboru

Bez różnicy... dwa bardzo dobre laby trzymające wysoki poziom

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25543 Napisanych postów 259945 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331974
Lux1980
Susta andro & Nanda ?
Mam dwa do wyboru

andro masz w 10 ml
nande masz w 1 ml
dwa pewne laby

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25543 Napisanych postów 259945 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331974
prz1993
Jakie podróbki DB, pogrzało? Clen od bardzo dawna jeden z lepszych, jak nie najlepszy na rynku, nigdy żadnego wałka nie było.

z wałkami też się nigdy nie spotkałem ,zjadłem kilka słoiczków w różnym czasie i zawsze działał ten clen elegancko
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 801 Napisanych postów 2624 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 83917
lodzianin1
prz1993
Jakie podróbki DB, pogrzało? Clen od bardzo dawna jeden z lepszych, jak nie najlepszy na rynku, nigdy żadnego wałka nie było.

z wałkami też się nigdy nie spotkałem ,zjadłem kilka słoiczków w różnym czasie i zawsze działał ten clen elegancko

Jw zawsze klepal
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 244 dni Przeczytanych tematów 2636
lodzianin1
Ja tam używam tej nowej lisopro

Mega insulina, krótsza niż krótkie które były kiedyś, przez co jeszcze bezpieczniejsza i do lepszego kontrolowania. Polecam również :)

Zmieniony przez - fitman-pl w dniu 2019-02-20 22:42:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 948 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26581
matikati
Witam, pytanie - jaka firma aktualnie posiada generalnie lepsze opinie: dose czy genamed ?

Genamed bije czesto. Wiele lat nigdy sie nie zawiodlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1889 Napisanych postów 33938 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 248902
matikati
Witam, pytanie - jaka firma aktualnie posiada generalnie lepsze opinie: dose czy genamed ?

Genamed choć dose tez nie jest złe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 54
Panowie Kuwait-pro, testosterony jak z tego ? warto? bo mam spoko cene i sie zastanawiam czy ryzykować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4368 Napisanych postów 42977 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 534106
Frozenovsky93
Panowie Kuwait-pro, testosterony jak z tego ? warto? bo mam spoko cene i sie zastanawiam czy ryzykować

Parę stron wcześniej masz badania kilku środków z tego labu który wyszły naprawdę bardzo dobrze....
Sam wziąłem dla siebie kilka rzeczy bo w moich rejonach bardzo zachwalana firma i chłopacy zadowoleni

Słowo na ulicy..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1