SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407794
Mnie jak mastera z BM odpaliłem, to injekcja szczypie trochę. Chyba za dużo alko. Jak zrobiłem z dd I sus z innych labow to już ok.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11063 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697452
keroneH
Panowie, ktoś się wypowie na temat długiego mastera od pblab?

Śmiało możesz brać , dobry master jak i reszta środków z tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46123 Napisanych postów 292369 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433011
keroneH
Panowie, ktoś się wypowie na temat długiego mastera od pblab?

Dobra firma z pewnymi środkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 652 Napisanych postów 652 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4128
przemko15
Panowie miał ktoś kiedyś problem sokiem od BM? lekkie stany zapalne po iniekcji i ból na następny dzień, gdzie bym nie przybił i w jakiej ilości to boli:/ i bardzo dziwna sprawa bo lecę na ich środkach od września i nigdy nie było problemu, co do działania również, możliwe że akurat jedno opakowanie/partia coś tam poknocili?

Bilem starsze op i tez te nowe ,mnie akurat inj nie bolaly
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 261 Wiek 48 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 73306
Witam, czy brał ktoś Provi-Med (proviron) od Bioniche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2636
przemko15
Panowie miał ktoś kiedyś problem sokiem od BM? lekkie stany zapalne po iniekcji i ból na następny dzień, gdzie bym nie przybił i w jakiej ilości to boli:/ i bardzo dziwna sprawa bo lecę na ich środkach od września i nigdy nie było problemu, co do działania również, możliwe że akurat jedno opakowanie/partia coś tam poknocili?

Firma mogła nieco jedną partię sknocić. To też robią ludzie, nie są nieomylni. Ale drugi scenariusz jest taki że nieco za dużo rozpuszczalników w zawartości i osiągnąłeś maximum w pewnym sensie i organizm tak dużej ilości przez jakiś czas nie będzie przyswajał. Znam przypadki że ktoś bił normalny dobrze działający lab i po pewnym czasie (np. 3 miesiące) nagle mimo że na jednego ta sama butla działała normalnie, to on już miał przesycenie danego rozpuszczalnika w organizmie i niestety trzeba było zrobić pauze albo zmniejszyć dawke albo spróbować inny lab. Także też nie powiedziane że BM coś popsuła.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 31 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2636
skyboom
dobra meta iniekcyjna i wino iniekcja? mete co dziennie walicie?

Zacząłem metke AlphaGen, 1ml czyli 50mg co dwa dni po bicepsach. Zero bólu czy jakiegokolwiek dyskomfortu. A czy działa tak super jak kiedyś, okaże się niebawem. Firma do tego środka (jak i innych orali robionych na INJ czyli winka, oxa i antka) ma specyficzny intensywnie pachnący rozpuszczalnik. Czuje go w nosie nawet półtora godziny po zastrzyku. Ale najważniejsze że nie boli i żeby działało tak jak kiedyś ta sama metka i winko inj, bo tak jak znajomi tak i ja bardzo chwalimy wykonanie i działanie, a działało zawsze mega (tylko ten zapach mógłby być lżejszy) idealne dla kogoś kto ma problemy z flakami na oralach (mnie zatyka bardzo szybko i bardzo mocno), także ja polecam Ci AlphaGen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46123 Napisanych postów 292369 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433011
morose

Zjadłem ze 2 słoiczki jak mi andro brakło i moim zdaniem dobre provi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19648 Napisanych postów 67268 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 560431
UGL provi Bioniche i Malay brałem. W środku jest provi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2135 Napisanych postów 3646 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78425
morose

Zjadlem i jeszcze mam ze dwa opakowania zaszufladkowane. Dziala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy