SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
luco. h
Witam, robił ktoś odblok na Clomidzie i Nolvie z Androchemu? Siedzi w tym co ma być?

Tak jest wszystko dobrze.
Bierz smialo
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75124
Mam dostęp do DNA. Obecnie biję NPP i Propa. Prop jest ciemniejszy od NPP. Banderola na Propie naklejona po skosie jakby ktoś się spieszył bo mu się sr*ć zachciało. Na pudełku od Propa jest kod zdrapka. Na NPP nie ma. Patrzyłem na zdjęcia w dziale i niby szata graficzna ta sama. Ale to co mam w ręku wygląda jakby było robione na odpi*dol się. Ktoś ma podobne doświadczenia ?

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
luco. h
Witam, robił ktoś odblok na Clomidzie i Nolvie z Androchemu? Siedzi w tym co ma być?


Siedzi tak więc bierz smialo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Siewca Wiatru
Mam dostęp do DNA. Obecnie biję NPP i Propa. Prop jest ciemniejszy od NPP. Banderola na Propie naklejona po skosie jakby ktoś się spieszył bo mu się sr*ć zachciało. Na pudełku od Propa jest kod zdrapka. Na NPP nie ma. Patrzyłem na zdjęcia w dziale i niby szata graficzna ta sama. Ale to co mam w ręku wygląda jakby było robione na odpi*dol się. Ktoś ma podobne doświadczenia ?


Mialem to samo na poczatku z cypionatem i pozniej z boldem. Wrzucalem nawet zdjecia op/viali ludzie pisali ze to bez znaczenia to drobna sprawa, do samego dzialania saa nie ma to zadnego odniesienia. Takze ja bym sie tym nie przejmowal.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
pawel82
DNA bez kodów to po prostu starsza wersja, działa tak samo...


Dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
luco. h
Witam, robił ktoś odblok na Clomidzie i Nolvie z Androchemu? Siedzi w tym co ma być?

Takie środki zawsze apteka nr1...jeśli nie masz dojścia to Androchem jak najbardziej da radę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 864
Do środków aptecznych niestety nie mam dojścia, dziękuję za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siewca Wiatru
Mam dostęp do DNA. Obecnie biję NPP i Propa. Prop jest ciemniejszy od NPP. Banderola na Propie naklejona po skosie jakby ktoś się spieszył bo mu się sr*ć zachciało. Na pudełku od Propa jest kod zdrapka. Na NPP nie ma. Patrzyłem na zdjęcia w dziale i niby szata graficzna ta sama. Ale to co mam w ręku wygląda jakby było robione na odpi*dol się. Ktoś ma podobne doświadczenia ?


Na odp****** to ja wiem ze bd sprzet
. Bo jak by się ktoś starał to wtedy podejrzana sprawa by była . W każdym bądź razie dna nie walłowane jest , a tez miałem bez holo i to starsza wersja jest .
A kolorem soku to już wogole nie zawracaj se głowy , bo to nie ma znaczenia .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75124
Dzięki za odpowiedzi.

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej