SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 169 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18597
Dzieki Panowie i jeszcze jedno pytanie odnośnie HGH Eurotropin firmy Euro Pharmacies. Czy ma to cokolwiek wspólnego z gh ,ktoś próbował? Czy ewidentna strata pieniędzy. Jaki gh polecacie prócz apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Androchem i imperial nowy był badany oba to hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Imperial iandrochem.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Latem jakoś wbiłem też ok 2-3 op bioniche moim zdaniem też było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
bij adnrochem nie zawiedziesz sie imperial tez ok

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Matibtm
Dzieki Panowie i jeszcze jedno pytanie odnośnie HGH Eurotropin firmy Euro Pharmacies. Czy ma to cokolwiek wspólnego z gh ,ktoś próbował? Czy ewidentna strata pieniędzy. Jaki gh polecacie prócz apteki?


gh biopeptide albo nouveaux
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Matibtm
Dzieki Panowie i jeszcze jedno pytanie odnośnie HGH Eurotropin firmy Euro Pharmacies. Czy ma to cokolwiek wspólnego z gh ,ktoś próbował? Czy ewidentna strata pieniędzy. Jaki gh polecacie prócz apteki?


Ja stosowalem biopeptide, nouveaxu i bioniche. Moge polecic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
Hej, co możecie powiedzieć na temat labu Youpharma?
Planuje swój pierwszy cykl :
8tyg prop test e2d 100mg
8tyg prop e2d 100mg + deca e2d 100mg/masteron -||-
2tyg prop e2d 100mg
Odblok
Nie orientuję się cenowo i firmowo. Proszę o ocenę z autopsji youpharma oraz jeśli będzie to negatywna opinia zastępczych labów, plus krótka ocena cyklu.

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Firmy nie znam . Cyklu nie rozumie .
Załóż swój temat . Na 1 cykl sam test wystarczy . DD 8 tygodni ?
Po takim czasie to zaczyna się ja dobrze " czuć "

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
Dość częsta odpowiedź z tą firmą i nie wiem czy warto ryzykować.

ps. Cykl miałem na mysli przez 8 tyg testa prop od 9 tyg test dalej tak samo tylko dorzucic deke lub mastera i po 16tyg w sumie zejsc z deki lub mastera i samego propa 2 tyg a potem odblok.

Lecz chyba na poczatek zostane przy tesciu solo e2d 100mg.
ale to juz tak jak piszesz nowy temat itd. W tym temacie czekam na wiecej opinii odnośnie w/w labu.

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium