SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 319627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259738 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331517
marsaw801
Pany acaard na cyklu tez trzeba brac i czosnek?

Ja osobiscie stosuje ,ale z takimi pytaniami zapraszam do dyskusji

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 161 Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 3561
prz1993
Dhb ponoć siedzi co ma siedzieć, ale jednak bardzo bolesny. Chyba że może ostatnio coś poprawili, bo to opinia sprzed 2 miesięcy jakoś.

Lece dhb z dna lekki ból tylko pośladków ale w nogi już wale i zero dyskomfortu, na 3 ml soku daje 0,5 dhb i żadnego problemu nie ma i tak 4 razy w tyg. Jestem po 6 lotce, nie wbijać solo taki wniosek tylko mix z resztą środków i fajnie się rozchodzi

Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-05-25 17:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2176 Napisanych postów 1973 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39313
dhb DNA tylko mieszac z innym sokiem, ja porwalem sie na caly ml solo i pisalem co sie dzialo odpuscilem, ale ziomek leci 0,5ml dhb master i test i wchodzi mu dobrze,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
żeleś Doradca
Ekspert
Szacuny 456 Napisanych postów 6571 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59020
Jak ma być jak po triboldzie z andro to chyba odpuszczę po schodach wejść nie mogłem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."

doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3292 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73104
Wasyl__
W kwestii przypomnienia , od 2 maja dorzuciłem mastera z DNA do trwającego cyklu na teściu ( dawki testa nie zmieniałem od startu z masterem, zwiększyłem tylko Ari bo estro 170 było) . Mówiłem że zrobię badania by sprawdzić minimalny zarys tego czy master to może być master czy cuś innego. Wiadomo badanie krwi jest mało miarodajne w tym przypadku, ale jakiś zarys sytuacji daje. Tak więc wczoraj wykonane badania i mam wyniki. Najważniejsze zmiany to krwinki czerwone i hematokryt troszkę się podniósł, trójglicerydy podskoczyły 2x, progesteron spadł do normy(wcześniej zawsze był ponad normę, nawet po provironie), estro spadło dwukrotnie(tutaj zasługa zwiększenia dawki Ari), testosteron mniej więcej na tym poziomie co przed zapodaniem mastera. Wniosek: master z DNA to prawdopodobnie master. Ale by być pewnym na 100% niezbędne by było zbadanie środka w laboratorium.

Wyglada na Masteron
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 75 dni Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2321
Tren Ace :Kuwait czy Bioniche?

Why So serious??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3292 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73104
Bioniche bralem i byl OK. O Kuwejcie nic nie powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4355 Napisanych postów 42878 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 533337
TheDany

Kuwait tren A bardzo dobry...
Labu Bioniche w moim otoczeniu brak...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25462 Napisanych postów 259738 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331517
TheDany

Oba laby będą ok

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13149 Napisanych postów 63501 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 543543
TheDany

Moje ostatnie treny to właśnie ace Bioniche & BM hexa. Luxus
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1