SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
marsaw801
Pany acaard na cyklu tez trzeba brac i czosnek?


Ja osobiscie stosuje ,ale z takimi pytaniami zapraszam do dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 161 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3561
prz1993
Dhb ponoć siedzi co ma siedzieć, ale jednak bardzo bolesny. Chyba że może ostatnio coś poprawili, bo to opinia sprzed 2 miesięcy jakoś.


Lece dhb z dna lekki ból tylko pośladków ale w nogi już wale i zero dyskomfortu, na 3 ml soku daje 0,5 dhb i żadnego problemu nie ma i tak 4 razy w tyg. Jestem po 6 lotce, nie wbijać solo taki wniosek tylko mix z resztą środków i fajnie się rozchodzi


Zmieniony przez - Szymex1986 w dniu 2019-05-25 17:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dhb DNA tylko mieszac z innym sokiem, ja porwalem sie na caly ml solo i pisalem co sie dzialo odpuscilem, ale ziomek leci 0,5ml dhb master i test i wchodzi mu dobrze,
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
Jak ma być jak po triboldzie z andro to chyba odpuszczę po schodach wejść nie mogłem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Wasyl__
W kwestii przypomnienia , od 2 maja dorzuciłem mastera z DNA do trwającego cyklu na teściu ( dawki testa nie zmieniałem od startu z masterem, zwiększyłem tylko Ari bo estro 170 było) . Mówiłem że zrobię badania by sprawdzić minimalny zarys tego czy master to może być master czy cuś innego. Wiadomo badanie krwi jest mało miarodajne w tym przypadku, ale jakiś zarys sytuacji daje. Tak więc wczoraj wykonane badania i mam wyniki. Najważniejsze zmiany to krwinki czerwone i hematokryt troszkę się podniósł, trójglicerydy podskoczyły 2x, progesteron spadł do normy(wcześniej zawsze był ponad normę, nawet po provironie), estro spadło dwukrotnie(tutaj zasługa zwiększenia dawki Ari), testosteron mniej więcej na tym poziomie co przed zapodaniem mastera. Wniosek: master z DNA to prawdopodobnie master. Ale by być pewnym na 100% niezbędne by było zbadanie środka w laboratorium.


Wyglada na Masteron
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2484
Tren Ace :Kuwait czy Bioniche?

Why So serious??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bioniche bralem i byl OK. O Kuwejcie nic nie powiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938529
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
TheDany
Tren Ace :Kuwait czy Bioniche?


Oba laby będą ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
TheDany
Tren Ace :Kuwait czy Bioniche?


Moje ostatnie treny to właśnie ace Bioniche & BM hexa. Luxus
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium