SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4471271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3435
xtreme85
Cześć!

Próbował ktoś labu Elite Labolatories test enen 250mg ?
Wertowałem "kilka" ost. stron ale nic nie znalazłem i zero info w necie...

Pozdrawiam,



Zmieniony przez - xtreme85 w dniu 2024-06-07 14:26:42


Wbijam od nich właśnie enana i kilka innych środków i wszystko dobrze siedzi to że czegoś nie polecają tutaj to nie znaczy że wszystko jest ble
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3651 Napisanych postów 36593 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 261103
Enan to raczej każdy działa
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1988
Panowie, przewertowałem kilka ostatnich stron i nie znalazłem informacji na ten temat więc zapytam i jednocześnie zaznaczam, że nie chcę siać fermentu ani robić zamieszania. Miałem spory zapas środków od AC, głównie hcg, cypio, enan, exe ale jak to bywa co dobre szybko się kończy więc chciałem domówić. Ze starych źródełek, które brałem wszystkie niestety wyschły. Po fb na grupach związanych z dopingiem krąży info, że podobno chłopaki z AC zarobili co swoje i zwijają interes. Ktoś coś wie na ten temat?

Korzystając z okazji, ktoś brał exe z actizy i może się wypowiedzieć?


Zmieniony przez - przemo2741 w dniu 2024-06-10 01:35:53
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
przemo2741
Panowie, przewertowałem kilka ostatnich stron i nie znalazłem informacji na ten temat więc zapytam i jednocześnie zaznaczam, że nie chcę siać fermentu ani robić zamieszania. Miałem spory zapas środków od AC, głównie hcg, cypio, enan, exe ale jak to bywa co dobre szybko się kończy więc chciałem domówić. Ze starych źródełek, które brałem wszystkie niestety wyschły. Po fb na grupach związanych z dopingiem krąży info, że podobno chłopaki z AC zarobili co swoje i zwijają interes. Ktoś coś wie na ten temat?

Korzystając z okazji, ktoś brał exe z actizy i może się wypowiedzieć?



Zmieniony przez - przemo2741 w dniu 2024-06-10 01:35:53


Właśnie uzupełniałem zapas hgh testa primki plus troche trenu oste i gw ,dostępność środków pełna gama

Actiza ok
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 344 Napisanych postów 278 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14799
Źródełka z FB po prostu przeszły na nassa/venom/jakieś inne bo to po prostu bardziej im się opłaca sprzedawać.Siejąc propagandę,że Androchem znika z rynku
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 32 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 804
xtreme85
Cześć!

Próbował ktoś labu Elite Labolatories test enen 250mg ?
Wertowałem "kilka" ost. stron ale nic nie znalazłem i zero info w necie...

Pozdrawiam,



Zmieniony przez - xtreme85 w dniu 2024-06-07 14:26:42


U mnie w regionie teraz bardzo popularny lab. Prop oraz npp bez zarzutów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 202 dni Przeczytanych tematów 7857
Jacoo88
Źródełka z FB po prostu przeszły na nassa/venom/jakieś inne bo to po prostu bardziej im się opłaca sprzedawać.Siejąc propagandę,że Androchem znika z rynku



Cos w tym jest Jacoo, bo jedna ze stron oferujących Andro też siała dezinformację, że się niby Androchem kończy i jednocześnie wprowadzili jakieś egzotyczne zamienniki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22560 Napisanych postów 31487 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 879555
Z pewnych źródeł wiem że to jednak prawda. Andro wycofało się z Polski i będzie tylko w UK, więc będzie dużo ciężej z dostepem.


Zmieniony przez - prz1993 w dniu 2024-06-10 09:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 344 Napisanych postów 278 Wiek 27 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 14799
AC ogólnie jest z UK, w pl oficjalnie nigdy nie było,tylko przerzut
Ale to z moich inf. także z dystansem patrz na ten komentarz
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium