SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1071282

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2742 Napisanych postów 2561 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
GwiazdekTorun
rogidogi
rogidogi
GwiazdekTorun
Dna Sky ktos leci teraz moze antka ture npp?

Npp lece klepie dobrze. Dorzucam niedlugo do tego wino olej Dna.

Nie zauwazylem Twojej wypowiedzi dzieki.

daj info jak z tym winem idzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8581 Napisanych postów 42461 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 791071
Dna u mnie wszystko chwalone ale winka na oleju nikt jeszcze nie leci. tez jestem ciekaw opinii o dzialaniu i bolesnosci.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8224 Napisanych postów 14167 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314179
Dobrze ze jestem ulany bo jiz bym testowal %,)

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-02-29 15:36:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 371 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2124
Tez jest ciekaw zobaczymy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 852
Witam Panowie jak smiga teraz alpha pharma mam deke kody nie dzialaja ale wiadomo nie ma co sie nimi sugerowac mam cypionat od smart life i metka od british dragon jakie wasze opinie na temat tych srodkow ? Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 1401 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25931
Sergio7
Witam Panowie jak smiga teraz alpha pharma mam deke kody nie dzialaja ale wiadomo nie ma co sie nimi sugerowac mam cypionat od smart life i metka od british dragon jakie wasze opinie na temat tych srodkow ? Pozdrawiam!

niedawno łykałem antka alphy i też kody nie wchodziły i zero działania , z dragoda kilka środków stosowałem i było git ale było to dawno

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 443 Wiek 42 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2598
Sergio7

Metka jesli ta w blistrach bedzie dobra.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 852
No własnie pomykałem przez forum i strasznie stare posty sa na temat alphy znalazlem kilka o smarcie ale najbardziej mnie ciekawi ta alpha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4118 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289375
Masz kopie alphy , jedne cos tam działają a inne nie . Loteria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12533
Jak tren enan z PLATINUM i ogólnie Platinum solidny lab ? Może lepiej IONS ? Proszę o opinie dzięki pozdro

Zmieniony przez - maćkowiak w dniu 2020-02-29 18:59:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheya