SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 281 Napisanych postów 898 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26023
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 368 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16805
macieksto
Panowie cos na temat Alphagen czy Alpha Zeneca Enan?
Co do drugiego, to osobiscie urywa mi tylek, Alphagen mam dwie ampy, ale stezenie 300mg/ml.

AlphaGen bardzo chwalony w moich stronach także bierz śmiało, jest bdb, Alpha Zeneca już niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24108 Napisanych postów 256769 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1323411
LikeSAA
macieksto
Panowie cos na temat Alphagen czy Alpha Zeneca Enan?
Co do drugiego, to osobiscie urywa mi tylek, Alphagen mam dwie ampy, ale stezenie 300mg/ml.

AlphaGen bardzo chwalony w moich stronach także bierz śmiało, jest bdb, Alpha Zeneca już niekoniecznie.

U nas az ma dobre opinie a ag nie znany

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4040 Napisanych postów 41109 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 520939
U mnie również AZ ludzie biją i zadowoleni...

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24108 Napisanych postów 256769 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1323411
Koks1000 ostatnie ostrzeżenie SFD to nie tablica ogłoszeń ,każde twoje wejście pomiędzy 23-1 w nocy to jest tylko imprial ions i nexium ,ogarnij się to nie jest temat do reklamy .
I na tym kończymy tą rozmowę !
5

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 145 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18106
Panowie czy ktokolwiek z forum miał jakiś kontakt z peptydem ACVR2B (ACE-031) ? Jako bloker miostatyny wydaje się być dosyć konkretnym peptydem natomiast to tylko teoria. Firma bio peptide ma takie coś, czy ktoś stosował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3505 Napisanych postów 9481 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 286159
Licz sie z tym ze blokowanie miostatyny wiaze sie tez z przerostem miedzy innymi serca. Osobiscie uwazam ze nie warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 776 Napisanych postów 3049 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61393
Nie warto na poziomie akatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 145 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18106
Doskonale zdaję sobie sprawę że po części to miecz obusieczny. Natomiast pytam pod kątem stricte zawodniczym,gdzie głównym celem jest siła maksymalna. Ktoś mial styczność?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12433 Napisanych postów 63349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 542719
Matibtm
Panowie czy ktokolwiek z forum miał jakiś kontakt z peptydem ACVR2B (ACE-031) ? Jako bloker miostatyny wydaje się być dosyć konkretnym peptydem natomiast to tylko teoria. Firma bio peptide ma takie coś, czy ktoś stosował ?

Ten lab ma tą pozycje:

https://www.sfd.pl/NOUVEAUX_Ltd.,_Switzerland_peptydy_–_temat_zbiorczy_-t1141750.html 
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Masa